Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skradziony w Andorze MAN odnalazł się na granicy w Dołhobyczowie (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili skradziony w Andorze samochód marki MAN o wartości 120 tys. zł. Pojazdem podróżował obywatel Ukrainy.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze NOSG przerwali podróż 42-letniemu obywatelowi Ukrainy.

Mężczyzna próbował wyjechać z Polski na Ukrainę samochodem marki MAN. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 120 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Andory. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, kierowcę oraz pojazd przekazano do dalszych czynności policjantom z Hrubieszowa.

W tym roku podczas prowadzonych działań kontrolnych, na granicy odzyskano już ponad 170 pojazdów o łącznej wartości przekraczającej 17 mln zł.

Skradziony w Andorze MAN odnalazł się na granicy w Dołhobyczowie (zdjęcia)

fot. NOSG

 

Skradziony w Andorze MAN odnalazł się na granicy w Dołhobyczowie (zdjęcia)

fot. NOSG

(Źródło: NOSG)

13 komentarzy

 1. Teraz nie wożą na lawetach kradzionych aut, teraz kradzionymi jadą na kołach, nie będą przecież z kradzionymi stać laweta w proteście hahaa !!

 2. Dziadek Slamsonowicz

  Skradziony w Andorze MAN odnalazł się na granicy w Dołhobyczowie.
  Z kolejki oczekujących go wygarnęli ?
  Polak potrafi…

 3. Toż to pomoc humanitarna ! Zostawta!

 4. Wojna tochyba dla nich błogosławieństwo.

 5. do uni ich,na co czekacie

 6. Biedni ukraińcy uciekają z Andory do siebie.

 7. pseudobohatyry padlińcy ubogacenie kulturowe jewropu

 8. Nie godzi się tak oczerniać naszych braci. Takie działania to wpisywanie się w kremlowską propagandę. Chcecie mieć ruskie czołgi w Warszawie?

  • Niech tylko jedna ruska rakieta spadnie na terytorium Rzeczypospolitej to zadziała artykuły 25 i całe NATO będzie broniło Europy przed ruskimi, czy coś takiego.
   A nie już spadły Ruskie rakiety na terytorium Rzeczypospolitej tylko nie wiadomo z jakiego konkretnie kierunku i kiedy wiadomo tylko że gdzieś koło Bydgoszczy.

  • Ja wole ruskie czolgi niz ukrainskich zlodzieji. A tak na marginesie wiekszosc ukrainy wolna od wojny i jakie imprezy tam sie odbywaja.

 9. Nie chcieli mu oddać samochodu za darmo no to co miał robić? – musiał ukraść.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112