690 680 960

Skoda uderzyła w drzewo, kierowca wypadł z pojazdu. Pomimo długiej reanimacji nie udało się go uratować (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki wieczorem miał miejsce w pobliżu Lublina. Na miejscu trwają czynności policji i prokuratury.

Do wypadku doszło w środę około godziny 19 w miejscowości Bogucin. Na drodze powiatowej, będącej przedłużeniem al. Warszawskiej w kierunku węzła Jastków, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Moszenek, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skodą mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do rowu, następnie zaczepiło o jedno drzewo i z impetem uderzyło w kolejne.

Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wypadł z pojazdu na pobliskie pole. Pomimo trwającej ponad pół godziny resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia 46-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Podróżował sam.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112)

36 komentarzy

 1. a dlaczego tak wolno jechal?

 2. tak kończą asfaltowi ścigacze z zerową wyobraźnią. Koniec.

  • „Tak kończą asfaltowi ścigacze z zerową wyobraźnia”, „niestety ale warto włączyć myślenie” „pewnie żal było na opony wydać”. Co te komentarze miały na celu? TRAGICZNY WYPADEK MÓGŁ SPOTKAĆ KAŻDEGO, gdyby to napotkało kogoś z waszej rodziny tez byście napisali mógł włączyć myślenie? Nie wiecie jakie czynniki wpłynęły na to zdarzenie,ale zapewniam,ze nie żadne z waszych żałosnych komentarzy. Nie zasługiwał na to mam nadzieje,że tam na górze jest Ci dobrze❤️

 3. Toż to ten samochód wygląda gorzej niż ten po którym przejechał czołg w słynnym już filmie z Ukrainy.

 4. drzewa zabijaja – drzewa nie daja szans na bledy lub awarie np. przegubow w ukl. kierowniczym , wystrzelenia opony etc. miejsce drzew daleko od szosy!! – wiele wypadkow gdzie wypada samochod na pole obity z kazdej strony – zlom! ale kierowca zyje tez poobijany tylko dlatego ,ze nie było drzewa!

  • Droga nie tor wyścigowy. I tyle

  • A może by tak wolniej?

  • To dbaj o stan techniczny pojazdu. Ja dbam i nigdy mi się nic nie urwało. No i wolniej!

   • a wada fabryczna opony, materialowa etc. poslizg uslizg- nie kazdy ma komfort by jezdzic dobrym samochodem- gdy sie budujesz masz kredyty finansujesz studiujace dzieci , choroba nieuleczalna – czesto jezdzisz samochodem-jezdzidlem jak b. wiele na naszych drogach-zycie! widzialem jak gosc rolowal przez pniaka -zyje ajeszcze 2 mc temu rosla wielka topola na zakrecie samochod zlom on poobijany.

 5. To nie wina prędkości tylko wina szybkiego jej wytracania .

  • tyle, że wpierw to trzeba mieć co wytracać

  • Czyli dokładnie tak samo, gdy Cię ktoś wypchnie przez okno, albo gdy wyskoczysz z samolotu bez spadochronu. To co się stało wcześniej, przed wytracaniem prędkości nie ma wcale znaczenia.

 6. Jak to jest, że chłopa wyrwało z pasów. Jakieś słabe te pasy teraz robią…

 7. Był fantastycznym facetem, wszystkim pomagał o każdego się martwił, niesamowicie uczciwy i sprawiedliwy, takich ludzi juz nie ma. Wiem że jesteś w niebie i będziesz bliżej Boga i wiem że będziesz prosił o zakonczenie wojny z Ukrainą. Tyle im pomagałeś ……

 8. Usłyszałem uderzenie o godzinie 16.58. Jechał o dużo za szybko. Tym chodnikiem wzdłuż jezdni o tej porze dużo ludzi wraca z pobliskiego przystanku do domów lub spaceruje z dziećmi po pracy albo biega. Dobrze, że nikogo akurat w tym czasie nie było w tym miejscu na chodniku.

 9. Nie rozumiem jak można w tym wieku tak zapi…..c aby samochód się na drzewie zawinął?raczej to powinien być człowiek myślący a nie nadal pusty.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas