Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Sieci handlowe przed majówką „biją się” o klientów. Chodzi o jeden produkt

Do weekendu majowego zostało kilka dni, ale już dziś duże sieci handlowe zaczynają informować o ofertach, które mają przyciągnąć klientów do sklepów. Na tapecie jest jeden produkt i związane z nim promocje. Oprócz tego warto przejrzeć gazetki reklamowe poszczególnych sieci, aby wybrać w dobrych cenach to, co potrzebne nam na majówkę.

Trwają przygotowania do weekendu majowego. W sklepach do koszyków trafiają już produkty związane z majówkowym odpoczywaniem, czyli m.in. to, co może przydać się podczas wspólnego grillowania. Do majówki przygotowują się również duże sieci handlowe, które dzisiaj ogłosiły promocje związane z jednym produktem, mianowicie piwem.

I tak w sieci Lidl, w najbliższy piątek i sobotę, 29 i 30 kwietnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis (akcja nie łączy się z innymi promocjami).

Z kolei w Biedronce w piątek, 29 kwietnia piwa w butelkach bezzwrotnych wybranych marek można nabyć w znanej promocji 12+12. Przy zakupie 24 butelek naliczony zostanie rabat o wartości 12 najtańszych butelek (a gdy są w tej samej cenie – o wartość 12 z nich). Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. Piwa wymienione wyżej można mieszać dowolnie. Co ważne, z promocji można skorzystać tylko raz: 12 piw za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. Oferta obowiązuje wyłącznie 29 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

W sklepach sieci Aldi w ramach „Tygodnia grillowego” obniżone zostały ceny np. na kiełbasę, mięsa na grilla i wybrane piwa. Z kolei w Stokrotce, z aplikacją taniej zapłacimy m.in. za kiełbasę na grilla, ryby, a także ketchup. Przewidziano promocję np. na przyprawy grillowe 2+1 gratis. W „ekstra” cenie w gazetce znalazł się również przenośny grill składany. W ofercie zaś Żabki znajdziemy jednorazowy zestaw do grillowania, kiełbasę po obniżonej cenie, a także znany napój w promocji 1 plus drugi w cenie obniżonej o 45%. Co więcej, jeżeli zrobicie zakupy za 50 zł, otrzymacie opakowanie kiełbasy za 5 zł, a wszystko to w ofercie „Grill bez spiny, na patencie”.

Pełne oferty przed majówką znajdziecie oczywiście w gazetkach sieci handlowych, publikowanych na stronach internetowych. Warto do nich zajrzeć.

(fot. pixabay.com)

Autor: redakcja

13 komentarzy

 1. Niech się naród na chla. Żeby karkówkę obniżyli a piwo normalnie. Ale nie . Polaku upij się tanio .

  • Piwskie aż tak się nie nachlejesz, musieli by na wódę zrobić promocje, 4 wódy + 4 wódy gratis, to by był hit.

 2. Ja pierdziuuu – nagłówek niczym z WP, portalu dla osłabionych umysłowo…

 3. Jak kreatywnie obejść zakaz reklamy alkoholu.

  Redakcjo Was by można chyba za to zgłosić gdzieś.

  Pozdrawiam, 11 lat nie pije, do zobaczenia w trzeźwości.

 4. Promujmy alkoholizm, promujmy. Mało jeszcze ochlejtusów na każdym kroku. Mało też pijaków za kierownicą.

 5. Żeby toto jeszcze piwem było, a nie tylko z nazwy… eech

 6. W Stokrotce niebieskiej też jest tak promocja 12+ 12 gratis butelkowe 30 kwietnia w sobotę.

 7. Niech nawet dadzą za darmo. Ale niech zapłacą razem z browarami na spółkę karę w wysokości 1 mln na łeb za hasło „butelka bezzwrotna”. A co ona kur** z innego szkła jest zrobiona? Nie kupujcie tego shitu, niech to wylewają na podłogę.

Z kraju