690 680 960

Sarna zderzyła się dwoma fordami. Zwierzę nie przeżyło (zdjęcia)

W sobotę przed południem w Bogucinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów z sarną. Zwierzę w wyniku zdarzenia nie przeżyło, podróżujące pojazdami osoby nie ucierpiały w kolizji.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11:30 w miejscowości Bogucin w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 874 na odcinku Bogucin – Garbów dwa samochody osobowe zderzyły się z sarną. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Garbowa i Lublina oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż z pobliskiego pola na drogę, tuż przed jadącego forda, wbiegła sarna. Kierowca nie zdołał wyhamować i potrącił zwierzę. Sarna odbiła się i wpadła na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się z drugim fordem. Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała, zaś zwierzę nie przeżyło.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Art. bez znamion sensacyjnych . Żeby były to dwa BMW to ho ho .

 2. Jednego pasożyta mniej,ale to kropla w morzu.

 3. Podejrzewam ze prócz nawiedzonych animalsów i reszty ekoświrów ,wiadomośc że zwierzę nie przezyło nikogo nie interesuje .Choć z drugiej strony o jedno dzikie zwierzę stanowiące zagrożenie dla życia i zdrowia podróżujacych autami ,mniej .I to jest dobra wiadomość

 4. A mnie ciekawi czy w takim wypadku kierowca drugiego auta może brać odszkodowanie z OC pierwszego skoro to przez jego auto zwierzę wpadło przed samochód tego drugiego.
  Też się cieszę że jedno pasożyta mniej.

  • Ale jakiego pasożyta mniej? Przecież wyraźnie masz napisane w artykule, że zginęła sarna, a nie żaden polityk POPiSu…

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas