Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochody, jachty, helikoptery, pokazy mody i taniec w kielichu. To będzie impreza specjalnie dla panów

W najbliższy piątek na Arenie Lublin odbędzie się organizowany pod naszym patronatem Męski Meeting. To już trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, skierowanego specjalnie dla dżentelmenów. Przygotowano mnóstwo atrakcji.

Już w najbliższy piątek w Lublinie odbędzie się 3. edycja Męskiego Meetingu. Wydarzenie to tworzy już pewną historię jako event biznesowo-motoryzacyjny. Nie zabraknie na nim luksusowych marek samochodów, premier aut salonowych, które prezentowane będą wokół stadionu, dobrej muzyki, gadżetów, wykwintnych trunków i wyjątkowych spotkań przedsiębiorców, pasjonatów motoryzacji, środowiska moto – sportu a także dziennikarzy i artystów.

Wśród atrakcji będzie można podziwiać egzotyczne samochody, motocykle, oraz pokazy mody i przepiękny taniec w kielichu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Tomasz Kuchar, czyli czołowy polski kierowca rajdowy i rallycross. Do tej pory jako jedyny polski kierowca startował w Mistrzostwach Świata w zespole fabrycznym WRC.

Na największym w Lublinie obiekcie sportowym nie zabraknie najnowszych aut salonowych od: Partnera Strategicznego – Volvo Scandinavia Auto Lublin, Toyota Auto Park, Peugeot M i R Prasek oraz Nazaruk Service. Przed wejściem na stadion powstanie strefa biznes, gdzie czekać będą ciekawe nowinki, gadżety, propozycje i wyszukane trunki.

A przed wejściem do obiektu, na parkingu VIP, powstanie strefa ekspozycyjna. A tam jeszcze pokaz egzotycznych pojazdów, motocykle i… premiera śmigłowca firmy Horizon Air Services. Eventowi towarzyszyć będzie akcja STOP PIJANYM KIEROWCOM.

W tej edycji organizatorzy postawili przede wszystkim na nową koncepcję, obejmującą wyjście poza jedną markę motoryzacyjną, pokazanie dwóch kółek m.in. dzięki udziałowi Moto Lejdis Lublin, premierze śmigłowca czy też doświadczenia żywiołu motoryzacji poprzez zaproszenie gościa specjalnego. Będą też atrakcje dla fanów golfa czy też miłośników zegarków. Zaprezentowane zostaną również możliwości inwestowania na rynku finansowym.

Spotkanie dżentelmenów rozpocznie się w piątkowy wieczór 21 września 2018 o godz. 18:00 na Arenie Lublin. Całość organizuje Giełda Eventów i Michał Niedźwiadek z RallySport.pl. Zapisy chętnych wciąż są prowadzone na: www.meskimeeting.pl. Portal lublin112.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.
100
(fot. materiały organizatora)
2018-09-17 18:04:16

16 komentarzy

 1. Mam bilet. Będę. Liczę, że będzie warto…

  • Dżentelmeni … he he he pozoranci pod publiczkę . No , chyba że podtrzymują mit że „… w krawacie jest mniej awanturujący się …. „

 2. ale wiocha, taniec w kieluchu, a oni mówią o sobie „dżentelmeni”. Świetnie, laska tyłek im wypnie i się cieszą.

 3. Polski przedsiębiorca i dżentelmen? Parę kieliszków i wyjdzie szydło z worka…

 4. Widze że komuś dziewczyna w kielichu przeszkadza . Prymitywna rozrywka ? Nie sądzę ciekawe co Wy preferujecie ? Chlopca w wannie ? Czy moze coś innego .hehe

 5. A co ma oznaczać to pierwsze zdjęcie z tym chłopem Mrozowskim z Hondy? Nie obraźcie się ale po tym zdjęciu nie bardzo widać tych gentelmanów – a raczej jak kolega wyżej pisał chłopów do napicia się i pooglądania gwiazdy w stringach w pianie albo wodzie – bo raczej w szampanie nie będzie się pluskać ! Jakie miasto tacy dżentelmeni – takie imprezy – niestety prawdziwe -przykre.

 6. Lublin miasto inspiracji

  W tych czasach takie **** imprezki w biały dzień brawo Lublin miasto inspiracji .To teraz może impreza dla kobiet i ***** w szampanie.

 7. Janusze biznesu i wyzyskiwacze pracowników w jednym miejscu , ciekawe auta będzie można spotkać na parkingu. Bida taka że nic się nie opłaca i że trzeba dokładać do pracownika bo nic nie zostaje.

 8. Tych koślawych, brzuchatych, nieudaczników w marynarkach bez stylu i dobrego smaku nazywacie dżentelmenami? Jakiś żart chyba… Przez sadełko to nawet qutas nie staje przyzwoicie. Śmieje się z was wiejskie dziady.

 9. zlot ”buraków” za kasę hahahah prawdziwi biznesmeni oleją takie spotkanie. Prezesami są panowie przez 20 lat . to trupy i jaka innowacyjnosc hahahahaha. Dajcie spokój ten Mrozowski to” wieś tańczy wieś śpiewa” a nie biznesmen hahahaha beton, beton, beton.

  • Pani Kamilo
   Czy naprawdę się znamy , że otrzymałem od Pani te obraźliwe słowa ? To zdjęcie jest ze spotkania z Robertem Korzeniowskim w naszych salonach samochodowych … Czy naprawdę potrzeba tyle jadu …?
   Pozdrawiam Panią – Wiesław Mrozowski

   • Dobrze ci napisala!

   • I tym własnie charakteryzują się ludzie z klasą- są personalni , odpowiadają za siebie , są transparentni i nie brakuje im wspomnianej klasy by zpytać czym sobie zasłuzyli na negatywne opinie a z szacunku na koniec pozdrowią krytyka . Bedzie mi miło w towarzystwie tych osób oglądać to co dla nas stworzyli i mają do zaoferowania inni ludzie. To miło móc wymienić doświadczenie poprzez rozmowy motywujące do osiągania wyznaczonych celów .
    Prosze Państwa , zwracam się z prośbą o szacunek podczas pisania komentarzy , każdy sukces jest wzorem do naśladownictwa a jego osiąganie buduje naszą osobowość.

    To nie status materialny czy pozycja w firmie decyduje czy zasługujemy na miano pisanych wielką literą .

    pozdrawiam Kamiński Irek

 10. Ale hejt, aż miło poczytać 🙂