Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba ranna

Wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Liśnik Duży znów doszło do wypadku. Tym razem dachował renault clio.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 23:00 w miejscowości Liśnik Duży w powiecie kraśnickim. Dachował tam samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń kraśnickiej drogówki wynika, że kierowca renault clio, jadąc drogą krajową nr 74 Kraśnik – Annopol, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownica. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze a następnie dachowało w przydrożnym rowie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jedna osoba podróżująca autem została przetransportowana do szpitala.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę w miejscu wypadku były utrudnienia w ruchu.


Większy widok mapy

Samochód wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba ranna

(fot. nadesłane)
2015-01-31 12:45:24

Jeden komentarz

  1. czy panowie z kraśnickiej drogówki łaskawie coś zrobią w tym kierunku żeby w tym Liśniku było bezpieczniej.Ciągle tylko widzi i słyszy się o jednej miejscowości pod Kraśnikiem w której dochodzi do zdarzeń,a nie latają po Kraśniku i czepiają się bzdór np.takich że ktoś sobie za wysokie opony założył do swojego auta(nawet nie za szerokie a za wysokie o cm-i wg.nich pojazd w ten sposób jest niesprawny technicznie.,albo wmawiają komuś że pasów nie zapiął).Ile osób ma tam jeszcze ucierpieć żeby ktoś się obudził