Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ryanair uruchomi kolejne połączenie z lubelskiego lotniska. Będzie konkurować z Wizz Air

Wraz z początkiem wiosny z lubelskiego lotniska pasażerowie będą mogli polecieć do Luton liniami lotniczymi Ryanair. Przewoźnik wprowadził nowe połączenia do systemu rezerwacyjnego.

W systemie rezerwacyjnym linii lotniczych Ryanair pojawiły się nowe połączenia, jakie mają zostać uruchomione wiosną. Dokładnie od 27 marca przewoźnik będzie latał z Portu Lotniczego Lublin do Londynu, na lotnisko Luton. Co ważne, trasa ma być realizowana 5 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Każdego dnia samolot ma startować o innej godzinie. W poniedziałki będzie to 20:40, w środy 21:30, w czwartki 12:40, w piątki 10:50, zaś w niedziele 12:00. Ceny biletów zaczynają się od 159 zł.

Będzie to już drugie połączenie Ryanaira z lubelskiego lotniska. Obecnie przewoźnik realizuje loty do Irlandii, na lotnisko w Dublinie. Obecnie pasażerowie z Lublina mają do dyspozycji połączenie na lotnisko Londyn – Luton. Obsługuje je Wizz Air.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. No i niech ktoś mi to wytłumaczy, że niby brexit, że tyle Polaków straci tam pracę, że nowym Polakom chcącym tam pracować będzie trudniej tam wyjechać – a tu kolejne połączenie lotnicze.

    To tak samo jak z covidem – że niby tyle osób potraci pracę, więc konsekwentnie ludzie będą mieć mniej pieniędzy – a tu taki bum na mieszkania, które poszły w górę, a i tak są rozkupywane.

    Może jakiś ekonomista wytłumaczy, o co tu chodzi w tej ekonomi ?

    • Plandemia. Trzeba strzyc owce.

    • Najwyraźniej jednak się opłaca, najwidoczniej widzą że jest ruch. Albo będzie, jak migranci muzułmańscy zaczną sobie do rodziny latać po przekroczeniu granicy.