Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał na ul. Kunickiego sprzedać konsolę, został zaatakowany gazem łzawiącym

Policjanci z Lublina zatrzymali 19-latka, który odpowie za usiłowanie rozboju na 20-latku. Mężczyzna umówił się z mieszkańcem Lublina na zakup konsoli. Podczas spotkania zaatakował pokrzywdzonego gazem łzawiącym.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na ul. Kunickiego w Lublinie. 20-letni mieszkaniec Lublina wystawił na sprzedaż konsolę. Ofertą zainteresował się 19-latek.

Obaj mężczyźni umówili się na spotkanie przy ul. Kunickiego, aby sfinalizować transakcję. W pewnym momencie, na klatce schodowej jednego z budynków, 19-latek zaatakował 20-latka. Młody mężczyzna wyciągnął z kieszeni gaz łzawiący i próbował obezwładnić nim pokrzywdzonego. Mieszkaniec Lublina zdołał się jednak wyrwać i uciec.

Kryminalni z III komisariatu już następnego dnia ustalili dane napastnika. 19-latek został zatrzymany. Jak się okazało był on osobą poszukiwaną. Dodatkowo w mieszkaniu mężczyzny odnaleziono marihuanę.

Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty usiłowania rozboju oraz posiadania narkotyków. Na wniosek śledczych trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za to przestępstwo może mu grozić do 12 lat więzienia.

(fot. Policja)

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. Skończy się granie.

  • Podpis elektroniczny

   Dopiero się zacznie w ramach resocjalizacji.

   • Chłopak pewnie dostanie konsolę do celi. Nie będzie miał źle – gry, silownia, spacery. Będzie zadowolony i rodzina tez sie ucieszy, ze na jakieś 3-4 lata pozbedzie sie malego lobuziaka.

 2. Xbos Series S czy PSka 4?

 3. Parodia złodzieja

 4. Odnaleziono marihuanę a ktoś u niego zgubił brawo redaktorze!