Rozjeżdżali trawnik, w końcu straż miejska założyła blokady (zdjęcia)

Kierowcy parkujący pojazdy przy ul. Balladyny notorycznie rozjeżdżali trawnik i stawali w miejscach niedozwolonych. W końcu do akcji wkroczyła straż miejska.

79 komentarzy

 1. W tamtym rejonie (zamiast nowych parkingów) bardziej by się przydały drogi rowerowe. Wzdłuż Zana, Kraśnickiej, Głębokiej. Na samochody nie ma miejsca, a rowerkiem prawie wszędzie w kilka/kilkanaście minut się dojedzie.

 2. Gdyby nasi wspaniali posiadacze samochodów zebrali się w dziesięciu, sprzedali swoje 10 samochodów, to na jedno nowe Miejsce Postojowe może wystarczy. Taka jest mniej więcej proporcja wartości 1 samochodu do 1 MP.
  Ludzie przywykli do tego, że MP ma się należeć za darmo.
  1m^2 terenu w centrum Lublina to ponad 1000PLN. A na 1 samochód potrzeba kilkadziesiąt m^2 (licząc z drogami dojazdowymi).

 3. Jak zaczniesz płacić OC i podatek na drogi to zrobią ci drogę dla rowerów, na razie to my właściciele samochodów na to placimy.

  • Ja jestem właścicielem samochodu, jeżdżę ale nie zawsze i wszędzie, pracuję więc płacę podatki wszelakie. Zdecydowanie oczekuję że będzie powstawało jak najwięcej dróg rowerowych a zwłaszcza w centrum i śródmieściu bo tam nie istnieją. Nie wszyscy odkryli że warto zostawić samochód i czerpać przyjemność z jazdy rowerem.

 4. Brawo Pani Anna!

 5. Nienormalne podejście. Oby tej głupiej babie zdjęcia pstrykali jak przebiega przez przejście. Albo leci na przelaj do biedy na promocję. I na kopyta blokady. Pewnie, wszedzie trawy, chodniki dla psów i starych bab co to biedne schorowane A same po „wydeptanych” ścieżkach lecą w sobotę do lidla. Wszstkie Stare baby depcze ścieżki i trawniki. Ale nie. Taka stara prukwa musi się przyczepić bo zazdrość ja zżera że somsiad auto ma A ona na autobus na czerwonym leci.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach