Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzysta zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

Groźnie wyglądające potrącenie rowerzysty przez autobus komunikacji miejskiej miało miejsce po południu na Majdanku. Kierowcy napotkają tam utrudnienia w ruchu.

60 komentarzy

 1. Sprawdził się w nie swojej wadze i zajął drugie miejsce. Jego zasada ograniczonego zaufania nie obowiązuje bo jest durnym wentylem.

 2. A rowerzysta myślał że jak ma pierwszeństwo to jest niezniszczalny w starciu z pojazdem ?

 3. Nie zauważył autobusu, franio jeden.

 4. Piękny rower z wielką kierownicą, ale oświetlenia brak. Telefon na ramie a na uszach słuchawki i jadę. Niestety Polaka to nie Holandia.

 5. Chłop z mokrego1

  Obowiązkowe OC dla rowerzystów, tablice rejestracyjne i egzaminy na prawo jazdy inaczej będzie więcej takich wypadków i jeszcze badania u psychologa raz na pół roku!
  Ciekawe czy rowerzysta był trzeźwy?

  • owocmiłościsebixaikaryny

   Ale wiesz, że to kierwoca nie ustąpił pierwszeństwa, do czego był zobligowany zgodnie z zapisami kodeksu, który musi znać, by otrzymać to prawo jazdy?

  • Skąd wiesz, jakie kategorie prawa jazdy miał ten rowerzysta?

  • i co OC, tablica, gaśnica by zmieniły w tym zdarzeniu?
   Dlaczego po zderzeniu w samochodów, nie apelujesz o obowiązkowe tachografy w samochodach czy licencję na przewóz osób dla kierowców?

 6. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że winę za zdarzenie ponosi wyłącznie kierowca autobusu.
  Oczywiście rowerzysta być może mógł uniknąć zdarzenia. Ciekawe, że na tyle komentarzy tyle hejtu na rowerzystę a zero komentarzy: gdyby kierowca działał zgodnie z przepisami to tej tragedii można by uniknąć.

  • to jest trochę tak, jak ofiara mogąca uniknąć napadu na ulicy poprzez niewychodzenie z domu.
   mam prawo wyjść bez awantur, mam prawo przejść przez ulicę bez potrącenia mnie, mam prawo jechać rowerem po ścieżce rowerowej, a jadąc autem mam prawo przejechać na zielonym bez oglądania się na boki, czy jakiś tuman zatrzymał się na czerwonym.
   wystarczy respektować już istniejące przepisy.

 7. kuźwa…autobusu nie widział,że jedzie ale artysta…nie dziwota że wpadł pod empeka .

  • człowiek na rowerze to też nie pchła. zastanów się jaki jest poziom dostrzegania u tego kierowcy, tzn. od jakiej wielkości i z jakiej odległości cokolwiek widzi.

 8. Ciekawe, czy kierowcy autobusu zatrzymano prawo jazdy. To jest taka plugawa mentalność wschodnia, że większy i silniejszy ma pierwszeństwo. Zwłaszcza dobrze to widać u tych przeklętych Moskali…
  Ceterum censeo Moscuam esse delendam.

 9. Zima była lekka,ta dwukołowa plaga nie wymarzła i już sa przez nią utrudnienia w ruchu.

 10. Tak ślepy, że roweru z człowiekiem nie widzi, a psychotesty przeszedł?

Z kraju