690 680 960

Rodzice starają się zapewnić godziwy byt dla szóstki dzieci. Pomoc ruszyła, potrzeby jednak są spore (zdjęcia, wideo)

Przy pomocy mieszkańców udało się wyremontować i wyposażyć jeden z pokoi. W pomoc zaangażowali się m.in. lubelscy policjanci, którzy przekazali meble, my zaś dołożyliśmy do tego telewizor i dekoder. Wciąż pozostaje jednak do wykończenia poddasze, dzięki czemu dzieci otrzymają swoje pokoje.

28 komentarzy

 1. Kupię rozrzutnik z gnojem

  Państwo się wstydzi za takich nieukow jak wy komentujący, żal mi waszych matek, ale pewnie razem z ojcami są tak samo bystrzy jak i wy

 2. Jeszcze jedno, wszystkim tu komentującym serdecznie życzę wesołych świąt. Mam nadzieję, że jesteście dumni że swoich komentarzy i że w zyciu realnym jesteście tacy sami.

 3. On a ty co dzieciorób taki sam jak ci rodzice ?Argument o emeryturze to zachowaj dla siebie ,te dzieci będą takie same próżniaki jak rodzice . Rodzice zamiast pracować wolą się bzykać bez zabezpieczenia i dzieci tak samo tylko na socjal będą czekać . Dzieci zawsze powielają wzór życia rodziców .

  • Starcze faja już Ci nie dryga i zazdrościsz, że tak komentujesz? Taki bystry jesteś a włączasz w dyskusję prostackie myślenie zero jedynkowe? Kim Ty jesteś żeby mówić kto jak ma żyć? Każdy zasługuje na szansę, a w szczególności ta szóstka dzieci. Dlatego nie skreślam ich i wierzę, że wyrosną na ludzi. Dla Ciebie oni są nic nie warci, a dla mnie tacy jak Ty. Także nie pisz w moim kierunku bo sobie tego nie życzę. Nie interesuje mnie zdanie takiego zgorzkniałego zera.

 4. Ci co tak komentują to nie wiedzą co piszą mama dała tata dał nie znają życia ale to ich dziecko może spotkać taka sytuacja cieszę się że są tacy ludzie co naprawdę pomagają znając życie a ci co piszą takiekomentarze nie znają zycia

 5. Bardzo to smutne, że tyle jest w ludziach nienawiści i jadu. Nikt nikogo nie zmusza do pomocy. Z tego co było napisane w artykule rodzina nie prosiła o pomoc. Sąsiedzi i znajomi tych ludzi sami chcieli to zrobić. Najwięcej do powiedzenia mają zawsze Ci którzy nigdy nikomu nie pomogli. Podziwiam ludzi, którzy z miłością przyjmują piąte czy szóste dziecko zamiast wyrzucić do śmieci po urodzeniu. To prawda, że teraz jest dość wysoki socjal ale nie zapominajmy, ze wszystko też coraz więcej kosztuje. Dzieci oprócz jedzenia i ubrań bardzo często chorują i na leki nawet przy zwyklej infekcji idą ogromne kwoty. Zastanawiam się czy ktoś kto w taki nienawistny sposób wypowiada się o innych w ogóle jest zdolny do miłości i szacunku. Czy potrafi stworzyć wlasnym dzieciom ciepły, pełen życzliwości dom… Nie wiadomo co komu przyniesie przyszłość… Na szczęście dobrych ludzi jest więcej. Wesołych Świąt!

  • @Beata
   „Podziwiam ludzi, którzy z miłością przyjmują piąte czy szóste dziecko zamiast wyrzucić do śmieci po urodzeniu. ”

   A ja podziwiam tych, którzy wiedzą, że finansowo nie będą w stanie zapewnić dzieciom odpowiedniego poziomu i po prostu na kolejne dzieci się nie decydują.

 6. Jeden zapiernicza po 10h dziennie ledwo wiążąc koniec z końcem, ale zaciska zęby i do przodu. Drugi ma więcej od niego, ale łazi i płacze to biednemu trzeba pomóc. Prosta matematyka się kłania. Z samych „zasiłków” co dostają można przyzwoicie żyć, ale…

 7. Piękny komentarz Beato pomagajmy wesołych świąt

 8. Przeciez oni nie mają szóstki dzieci tylko 8.Ona zostawila matce na wychowanie pierwsze dziecko A jego pierwsze z byłą zostało.To raz.Dwa palą papierosy oboje,imprezy non stop.Znam rodzinę i ten cały filmik to jest tak cholernie fałszywe że aż nie chce się obłudy tej oglądać. A gdzie synek najmłodszy co ma ponad rok?

 9. Zgadzam się w 100%. Komu oni pomagają????kto mieszka w okolicy to wie jaka to rodzinka. Juz pomijając fakt ze „przyjaciel rodziny” to zwykły oszust…było o nim nawet w programie UWAGA….wstyd

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas