Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rocznica wybuchu wojny. Będzie uroczyste wykonanie hymnów narodowych Polski, Ukrainy i hymnu Unii Europejskiej

W najbliższy piątek (24 lutego) Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk zaprasza do udziału w obchodach podsumowujących pomoc udzieloną przez Lublin Ukrainie w ostatnich 12 miesiącach, jej obywatelkom i obywatelom, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście.

66 komentarzy

 1. Nie narzekajcie na rocznicę, bo na złość wprowadzą Wam miesięcznice.

  • Wolę miesięcznicę na cześć śmierci rządowych, polskich nieudaczników wszystkich opcji, niż klękanie przed narodem, który systemowo nienawidzi mnie jako Polaka.

  • Kiepski, ale Ferdek !

   Witalij – miesięcznice to jeszcze nic – język ukraiński będzie drugim urzędowym i będzie obowiązkowo nauczany w miejsce lekcji religii !!!

 2. Cały świat zwiedziłem, słuchałem myślałem i wymyśliłem.
  Słuchajcie mnie.

 3. Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk zaprasza do udziału w obchodach, ale nie wspomina ile płaci za udział. Chętnie bym se dorobił do emerytury.

 4. Przykład działania które nie przynosi żadnej korzyści czy efektu a jedynie przetrąca pieniądze…. Już pożyteczniej byłoby oddać te środki na zakup najprostszej amunicji. Do bycia po stronie Ukrainy w tym konflikcie nikogo normalnego nie trzeba przekonywać, no poza paroma głównie szczeniackimi niedorozwojami czy ruskimi trolami.

Z kraju