Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rocznica wybuchu wojny. Będzie uroczyste wykonanie hymnów narodowych Polski, Ukrainy i hymnu Unii Europejskiej

W najbliższy piątek (24 lutego) Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk zaprasza do udziału w obchodach podsumowujących pomoc udzieloną przez Lublin Ukrainie w ostatnich 12 miesiącach, jej obywatelkom i obywatelom, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście.

66 komentarzy

 1. To nie nasza rocznica, więc dlaczego ją świętujemy ?

 2. Już wszyscy mają po dziurki w nosie tej pseudoprzyjaźni, tych pseudoprzyjaciół i rozdawnictwa.Są jeszcze jakieś zadżumione jednostki, które z braku argumentów coś tam brzęczą pod nosem o sprzymierzeńcach Moskwy itd. Ludzie coraz głośniej wyrażają sprzeciw, to nieeee, ciągle obchody, pomoc, świętowanie nie naszych rocznic. Już rzygać się tym chce.

  • Zawsze można zwinąć bandaż i wrócić do siebie.

   • Jestesmy w Polce i gosc dobrze pisze. To jedostronna zyjazn dopoki pomagamy. Skonczy sie pomaganie to wrocimy do stosunkow sprzed roku,czyli robienia Polakom na zlosc w stosunkach dyplomatycznych itd. Macie strasznie krotką pamięć.

    gazetakrakowska . pl/koszmar-na-granicy-pobity-kierowca/ar/10371536

  • Iwonka jaką ty jesteś mądra, tak mądrej kobiety w życiu nie widział.
   Twoja wiedza jest prawie tak bogata jak moja.

 3. My gorsze dziady niż oni tą sztuczną biznesową wojną. Oni klepią majątki
  .

  • Ale piszesz kocopoły, większość obywateli Ukrainy, która jest w Polsce pracuje, m.in. płaci podatki. Powiedz może przypomnij ile osób zamordowali rosjanie? Coś napisz może o Katyniu? Napiszesz nam ile rosjanie zamordowali Polaków? Oni biją się także za to, żeby nie oglądać mordy kacapa przez okno w domu. Może kiedyś zrozumiesz.

   • chciałem napisać,ale cenzura odrzuciła

   • polecam się doszkolić Katyń to nie wszystko… a czytam enty komentarz o tym. śmiem twierdzić że g…. wiesz w temacie mordów przez nkwd. odlatujesz twierdzeniami że biją się za nas… zmień dilera albo bierz połowę! to nie jest nasza wojna. wiesz co robili Polacy w Iraku czy Afganistanie?

  • UA pracują w Polsce, odprowadzają podatki, są tańszymi pracownikami, kupują polskie produkty, itd. Nie jest źle. NIe płacz już.

  • Nie kłam.

 4. Polską rządzą ukraińcy

 5. Od Sanu ….

 6. A tam niby wojna od 2014,to o co tu chodzi??

 7. Może znów deweloper medal dostanie.

 8. Dosyć turystyki wojennej! Większość „braci i sióstr”, którzy rok temu zjechali do nas z Kijowa, Lwowa etc. wojnę widziało, podobnie jak my na ekranie telewizora.

 9. Ciąg dalszy cyrku objazdowego.

 10. Bzdury. Żadna wiekszosc nie pracuje. Matki z dziecmi siedza na socjalu,a pod uwage bierze sie ukraincow ktorzy juz tu byli od lat.

  I nie stosuj pisowskiego straszenia rodem z tvp,ze by tu ruski przyszedl. Nie mialby najmniejszego celu zeby wlazic do nato i Polski,bo tu nie ma nic dla niego.
  Zupelnie nic. Nie to co na terenach objetych obecnie konfliktem.

  • Widzicie sami jaki jestem mądry, znam historię w jednym paluszki.
   My wszędzie byli.

   • Widze nowy rodzaj trolowania ukrainskiego-podpinanie sie pod komentujących celem wysmiania ich. To już było kiedys na tej stronie. Probuj dalej…

  • Przestań szczekać kłamstwem.
   od stycznia 2023 r. osoby te będą musiały zwracać państwu połowę kosztów swojego utrzymania, a od czerwca 2023 r., utrzymywać się już na własny koszt.

  • I pyk ruble wpadły za sianie kłamliwej propagandy.

Z kraju