690 680 960

Puławy: Nietrzeźwy, bez prawa jazdy, jechał 115 km/h w obszarze zabudowanym

Puławscy policjanci zatrzymali w niedzielę rano pijanego kierowcę volvo. Mężczyzna jechał 115 km/h w miejscu gdzie obowiązuje dopuszczalna prędkość 50 km/h.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w niedzielę rano w Puławach. Patrol tamtejszej drogówki w pewnej chwili został wyprzedzony przez auto marki Volvo. Podczas pomiaru prędkości okazało się, że kierowca pędził z prędkością 115 km/h, o 65 km/h więcej niż jest dozwolone.

– Po zatrzymaniu mężczyzny wyszło na jaw, że 24-latek nie posiada prawa jazdy, ponieważ 2 lata temu zostało mu zatrzymane. Policjanci drogówki wyczuli od kierującego woń alkoholu. Potwierdziło to badanie alkomatem, który pokazał 1 promil alkoholu w organizmie 24-latka – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

Teraz mieszkaniec Puław odpowie za jazdę po alkoholu, brak uprawnień oraz za przekroczenie prędkości. Grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności oraz dotkliwa kara finansowa.

2016-04-18 17:01:22
(fot. Policja Puławy)

15 komentarzy

 1. Taki kamikadze troche

 2. Naskoczą mu jak tysiącom innych kierowcom alkoholikom. Jakby jechał bez świateł lub pasów po robocie do domu, to co innego.

 3. przynajmniej krety nie straci prawka

 4. dopóki pijani będą mieli auta, dopóki będą jeździć na podwójnym gazie, a były już zakusy, żeby zabierać auta jeżdżącym na bani, ale Trybunał tzw. Konstytucyjny nie pozwolił…

  • A ty jesteś tzw. konkretny. I dobrze, że nie pozwolił. Prowadzisz firmę, twój pracownik jedzie na bani, a sąd ma zabierać Twoje auto? Kupujesz samochód, nigdy go nie przerejestrowujesz i już jesteś kryty. A nawet jak Ci to auto zabiorą, to co? Na rynku nie ma kolejnych, jaki to problem teraz samochód kupić? To nie jest żadne rozwiązanie i dobrze, że zostało uwalone. Mandat 10 koła z miejsca i może by się zastanowiły takie cześki z heńkami czy warto chlapnąć browar pod sklepem i wracać autem do domu.

   • Nie zatrudnia się pracowników jeżdżących na bani. Powierzyłeś pojazd moczymordzie- twój problem, jak ściągniesz z niego należność za utracone auto.

 5. Dostanie pol roku w zawiasach i 500 zl kary bo jest”bezrobotny”(czytaj robi na czarno)i tyle mu narobia…za tydzien zrobi to samo…i piosenka Kultu…
  …Polska mieszkam w Polsce…

 6. Dwa lata jeżdził bez uprawnień, to teraz, po za dotkliwą karą finansową, powinien na dwa lata trafić do pierdla; żadne zawiasy. Nosił wilk razy kilka, ponieść i wilka.

 7. Dostanie 5 tys nawiazke, z 1,5 tys grzywny i pewnie nieskuteczny kolejny zakaz prowadzenia. Moim zdanem powinien przesiedziec z pol roku, niewazne co robi i gdzie.

 8. hahahahahaaa
  [] mu zrobią !!!!!!!
  jaki kraj takie kary

 9. oprocz samochodu nie maja mu co zabrac hahaha

 10. Co to jest za kara zatrzymanie prawa jazdy, przecież taki będzie jeździł nadal olewając sadowy zakaz kierowania. Powinno się samochód odholować na parking na czas obowiązywania zakazu, i jakby taki musiał zapłacić za parking, to może by pomyślał wcześniej czy opłaca się siadać po kielichu.

  • Zwrócić prawo jazdy natychmiast i zamknąć ochlaptusa na dwa lata. Następnie – rachunek za pobyt i parking strzeżony. Jak wczasy to wczasy, płacić trzeba. Klimatyczne też doliczyć. Jedynie terapeuta AA w gratisie.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas