Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Puławy: Woda zalała budynek Urzędu Gminy. Wstrzymano przyjmowanie interesantów

Awaria sieci wodociągowej sprawiła, że budynek w którym mieści się puławski Urząd Gminy został całkowicie zalany. Urząd jest nieczynny aż do odwołania.

Awaria miała miejsce najprawdopodobniej w nocy z niedzieli na poniedziałek, jednak została zauważona dopiero dzisiaj nad ranem. Około godziny 5, gdy jedna z pracownic weszła do środka, dostrzegła zalane wodą korytarze. Na miejsce wezwana została straż pożarna, która przez kilka godzin wypompowywała wodę z budynku.

Jak się okazało, na trzecim piętrze budynku pękła rura instalacji wodociągowej. W wyniku awarii, przez spływająca wodę zostały zalane także niższe kondygnacje biurowca. Zniszczeniu uległo znajdujące się w urzędzie wyposażenie a także sprzęt komputerowy.

Obecnie budynek Urzędu Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej został wyłączony z użytkowania. Sytuacja ta będzie trwała do odwołania, jednak jak zapowiadają urzędnicy, niebawem powinno zostać uruchomione zastępcze miejsce, gdzie będą przyjmowani interesanci. W chwili obecnej, w sprawach pilnych można się kontaktować z pracownikami urzędu pod numerem telefonu 512 321 150.

(fot. UG Puławy)
2016-04-18 14:14:59

8 komentarzy

  1. Dyrektor oddziału

    Urząd nieczynny do odwołania,a czy zarobki urzędników też są wstrzymane do odwołania.

  2. A co z moim 500+.

  3. Urząd gminy a nie mają ciecia który pilnuje i robi obchód? W takim razie widać jak dobrze zabezpieczone są dane obywateli. Pewnie uznali że zatrudnienie emeryta za 1500 brutto im się nie opłaci. To teraz pójdzie kasa na nowy sprzęt i odzyskiwanie danych, niestety od podatników.

    • 1850 brutto miesięcznie to kosmosu, nie z podatków? Poza tym gmina ma tylko kasę z jednego podatku – rolnego

    • Z tego co piszą żadne dane nie zostały uszkodzone, ale pewnie internetowy Prześmiewca wie wszystko najlepiej …

  4. 1850 brutto, a od września 12zł/h