Kraśnik: Cztery zastępy strażaków gasiły pożar mieszkania

W poniedziałek przed południem w Kraśniku, w jednym z mieszkań, wybuchł pożar. Interweniowały cztery zastępy strażaków.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze mieszkania. Po przyjeździe pierwszych zastępów okazało się, że gęsty dym wydobywa się przez uchylone okno z lokalu mieszkalnego znajdującego się na parterze.

Strażacy weszli do środka i rozpoczęli gaszenie palącego się łóżka. Po kilkudziesięciu minutach sytuacja została opanowana. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn pojawienia się ognia. Na miejscu interweniowało także pogotowie ratunkowe i policja.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

2016-04-18 17:09:49
(fot. 112 Kraśnik)

9 komentarzy

 1. przynajmniej sie strażacy spotkali i pogadali sobie, bo gaszenia na szczęście nie był wiele…

 2. no cóż bez kom…. w czapeczkach bez ubrania no ale to tylko psp w krasniku szkoda gadac i ta afera i panika do wyrka 4 zastepy pfffffff smiech na sali

  • Procedury chłopcze…. i pomyśleć, że Twój glos ma w wyborach taką samą wartość co mój…

  • Masz racje 4 zastępy to przesada..zapewne ludzie (przechodnie) dzwonią że gęsty dym wydobywa się z okna a dyżurny zagląda w kule i..a to tylko łóżko sam pojadę i zgaszę. O ile gdzieś widziałem, czytałem to pożar mieszkania – GBA + GCBA+ SH gdzie 1 GCBA=2 GBA. A no i nie zapominajmy że chyba 12 ratowników jest konieczne, gdzie w Kraśniku jest ich 9 na zmianie. Masz rację mogli jechać i z przystanków zbierać. Nie mam pojęcia=NIE WYPOWIADAM SIĘ!!!

  • po pierwsze zdjęcie zostało wykonane po zakończeniu działań gaśniczych. Po drugie to nie spotkanie i pogaduszki tylko zebranie informacji o uczestniczących ratownikach, po (po czwarte) to nie tylko PSP. Po piąte zgłaszający zapomniał powiedzieć, że to Tylko łóżko (wcale puste nie było) więc wysłał według procedur siły do pożaru mieszkania a nie jakiegoś łóżka. Po szóste jak sam zaznaczyłeś na początku, najlepiej obyło by się bez tego Twojego komentarza, bo jak chyba już zauważyłeś, gówno wiesz o tej akcji a komentujesz z czystej zazdrości śrubokręcie. I po siódme, durny redaktorzyna z tego śmiesznego 112krasnik nie potrafi nie tylko zebrać informacji od rzeczników, ale nawet wysłuchać, co ludzie przed blokiem mówili. Żenada czystej maści, bo nie wszystkie informacje zawarte w przekazanym do Lublin112 materiale są prawdziwe. No ale to już nie moja działka.

 3. Smiejecie się na biedny chłop teraz będzie spał na podłodze 😉

 4. tylkoBógmożeGASIĆmeŁÓŻKO

  Czapeczki tzn kaszkietóweczki sa w pytkę i każdy chce w nich chodzić po dzielni. Przeciętna waga nocnika strażackiego typu Gallet to 1,5 kg. Chętni niech pochodzą sobie równoważnikiem takiego szmelcu na głowie, a szczególnie pisząc takie głupie komendy by przekonać się, że te strażniczyny tylko patrzą by zmienić nakrycie łepetyn.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”