Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przejeżdżał na drugą stronę ulicy, został potrącony przez hondę. Rowerzysta trafił do szpitala (foto)

Na wjeździe na rondo „z helikopterem” w Świdniku potrącony został rowerzysta. 75-latek trafił do szpitala. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 9:40 na ul. Racławickiej w Świdniku. Na wjeździe na rondo „z helikopterem” potrącony został rowerzysta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący hondą mężczyzna poruszał się w kierunku ronda. Wjechał jednak w znajdującego się na przejeździe dla jednośladów rowerzystę, który przejeżdżał na drugą stronę ulicy.

Potrącony 75-latel został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

8 komentarzy

  1. huunnnddaaa… mgół się usłyszeć xD

  2. Bo przecież pedalista ma zawsze pierszenstwo nawet przed pieszym

  3. To duża nieostrożność przejeżdżanie rowerem po tym przejściu . Zalecał bym prowadzenie roweru lub przejechanie przez przejście ale na wysokości ulicy Czereśniowej. Jak go zabrali do szpitala w Świdniku to albo wyjdzie albo i nie , z wypadków niewielu z tego szpitala wychodzi.

  4. Czy rowerzysta przejeżdżał rozważnie, czy na pełnym gazie.

  5. ZNIEŚCIE TEN DURNY PRZEPIS KTÓRY POZWALA NA PRZEJEŻDŻANIE przez szosę nawet po wyznaczonym miejscu dla rowerów.!!!!
    Niech policja zacznie w końcu karać rowerzystów za to jak bez jakiejkolwiek wyobraźni wjeżdżają na przejazdy dla rowerów już nie mówiąc o tym jak wjeżdżają na PASY…. mało tego!!!! jeszcze mają wielkie pretensję że się nie zatrzymujesz autem bo jaśnie pan lub pani jedzie rowerkiem łamiąc przepisy… mówię tu akurat o pasach.

  6. Kolejny kaskader, samobójca uświadomiony. Powoli dojdziemy do normalności.

Dodaj komentarz

Z kraju