Przejechał kilka razy samochodem po psie, wszystko nagrywał. Usłyszał zarzuty, trafił do aresztu (zdjęcia, wideo)

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który przejechał kilka razy pojazdem dostawczym po psie, a wszystko to nagrywał telefonem. 21-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę policjanci z sycowskiej jednostki przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że w sieci znajduje się film nagrany przez mężczyznę, na którym widać jak kilkukrotnie przejeżdża on pojazdem dostawczym po psie leżącym na jezdni. Tym samym mężczyzna doprowadził zwierzę do śmierci.

Policjanci niezwłocznie zabezpieczyli nagranie i podjęli czynności mające na celu ustalenie sprawcy tego czynu. Przyjęte zostało zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, o którym została powiadomiona oleśnicka prokuratura. Funkcjonariusze szybko ustalili personalia młodego mężczyzny i próbowali namierzyć miejsce jego przebywania. Do tych działań włączyli się również internauci, którzy oburzeni zachowaniem młodego mężczyzny, wskazywali miejsca, gdzie może on przebywać.

Jeszcze w niedzielę wieczorem mundurowi dotarli do autora nagrania i sprawcy tego bestialskiego czynu. 21-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w oleśnickiej jednostce, a policjanci nadal wykonywali czynności związane z ustaleniem wszystkich okoliczności tego przestępstwa.

 

 

Następnego dnia młody mężczyzna składał wyjaśnienia w prokuraturze i usłyszał zarzut zabicia psa działając ze szczególnym okrucieństwem. 21-latek celowo potrącił zwierzę i kilkukrotne najechał na nie kołem samochodu. Mieszkaniec powiatu oleśnickiego przyznał się do uśmiercenia psa. Mężczyźnie za tego typu przestępstwo może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Najbliższe trzy miesiące 21-latek spędzi w areszcie.

 

 

Podejrzany 21-latek był pracownikiem Fabryki Mebli Bodzio. Zarząd firmy zdecydował już o jego dyscyplinarnym zwolnieniu, o czym powiadomił na swoim profilu na Facebooku:

Link do filmu nagranego przez 21-latka – https://youtu.be/qeNu6Tter2I [POMIMO, ŻE NAGRANIE JEST OCENZUROWANE – ZWIERA ONO DRASTYCZNE SCENY]

(fot. wideo Policja Dolnośląska)

Zobacz również

43 komentarze

 1. takie ścierwo to tylko do gazowania albo celny strzał w środek głowy

  • a ja bym proponowała strzał w brzuch, niech się też trochę pomęczy, dlaczego postępować z nim humanitarnie? nie ma żadnego powodu, żeby traktować go dobrze, czyli zadać mu szybką i w sumie bezbolesną śmierć

 2. gość inteligencja nie grzeszył i musi ponieść konsekwencje swojego zachowania, zastanawia mnie tylko jedno, jakby zabił samochodem po pijaku lub na nawet na trzeźwo człowieka to tez wylądował by w areszcie?? coś mi się nie wydaje….
  daliśmy się trochę zwariować ze o gościu co rozjechał pasa trąbi się w całej Polsce a o prawdziwych mordercach na drogach gdzieś pojedzie jakiś news ale ogólnie cisza… konsekwencji zero….

  • Co innego wypadek a celowe potrącenie i znęcanie się nad tym zwierzęciem.Za zabicie człowieka po pijaku również się siedzi.

 3. Serca trzeba nie mieć żeby coś takiego zrobić.Szkoda psiaka.

 4. zrobić mu to samo!!!!!!!!!!!!!!dlaczego usuwacie komentarz,uważam,że nie jest gorszy niz to co ten odyniec zrobił zwierzęciu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7675zł 0.58%
  • GBP 5.2861zł -0.2%
  • EUR 4.5447zł -0.01%
  • CHF 4.1472zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą