Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent Lublina otrzymał groźby pozbawienia życia. Sprawca przekazał, że „zadźga go jak Adamowicza”

Groźby pozbawienia życia otrzymał prezydent Lublina Krzysztof Żuk. Podobne maile trafiły również do kilku innych samorządowców. Sprawą zajmuje się policja.

57 komentarzy

 1. Następny wykolejeniec grozi. PiS szczuje i mamy co mamy. Niemożna dopuścić do następnej tragedii.
  A jeśli chodzi o S.P Pana Adamowicza to jest on symbolem do czego prowadzi kampania nienawiśći przez polityków. Pan Adamowicz powinien mieć pomniki to symbol jak ks.Popieluszko.

 2. Tego typu pogróżek nie można bagatelizować. Kaczyński ma 24godz na dobe ochronę oraz pod swoim domem ktora to kosztuje krocie. A jest zwykłym posłem. W tym przypadku Pan prezydent Lublina też powinien mieć zapewnioną ochronę Policji.

 3. Ok..już wiem …pisała to jedna osoba i zostanie namierzona dość szybko jak sobie zdaje, zrobiła osoba ta jeden poważny błąd …o tym błędzie już wiedzą władze , wystarczył mi jeden telefon …Jeden Błąd Poważny który doprowadzi do osoby która rozesłała te maile …w tym tygodniu jeszcze pewnie będzie osoba ta namierzona …ja pierdziele , poważna groźba a moim zdaniem pisała osoba która nawet nie umie się wysłowić i ten jeden błąd ….

  • Czemu tak panikujesz? Co, już stukają do drzwi?
   Nie rozrabiaj, nie będziesz się musiał pietrać.?

   • Żeby ci w ten pusty pisowski łeb ktoś kiedyś nie puknął.

    • Aleś zapodał… pisowski!!! ? Ja pisowski!!! ?????? Aleś ty GUPI!!! Ja się nadaję do Pisu, jak ty do baletu.

 4. Wrócił ryży zdrajca i podsyca atmosferę nimcy mu kazali

 5. Po poziomie komentarzy widać tutaj jaki elektorat ma PiS. Kto na nich głosował. Skąd tyle u nas motłochu? Bękartów?

 6. Jak to tłumoki nie umieją pogodzić się z przegraną pełowska żenada.

 7. Kaczyński ma pełną całodobowa obstawę i domu. Grube setki tysięcy łożymy na ochronę zwykłego posła…. Tutaj muszą być przedsięwzięte adekwatne środki do zagrożenia ,dopóki ten psychopata nie zostanie unieszkodliwiony przez policję i wymiar sprawiedliwości.

 8. Znajdą ich/albo jego szybciej niż wam się wydaje. W sieci nikt nie jest anonimowy. Jakie konsekwencje z tego wynikną czas pokaże

 9. To wszystko przez media ….media podburzają ludzi , skłucają a naiwni ludzie się żrą między sobą …..

 10. Pewnie jakiś następny wychowanek który o naogladał się tvn-u i wcześniej był blisko z PO-prapańcami. Ci zrobili go w balona, wykorzystali jak wiekszość naiwnych ludzi, a teraz się ościu odgraża. Podobnie było z śp.Adamowiczem. Z tym że śp. Adamowicz stał się niewygodny dla PO i coś musieli z tym zrobić. Równie dobrze te groźby to może być tz. „ubecka ustawka”. Kiedyś komunistyczny rząd stosował takie prowokacje, a PO-ło jak widać szybko się od nich uczyło.

Z kraju