Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent Lublina otrzymał groźby pozbawienia życia. Sprawca przekazał, że „zadźga go jak Adamowicza”

Groźby pozbawienia życia otrzymał prezydent Lublina Krzysztof Żuk. Podobne maile trafiły również do kilku innych samorządowców. Sprawą zajmuje się policja.

57 komentarzy

 1. Pisane na kolanie

  Nie trzeba długo myśleć i zakwalifikować to zdarzenie jako kolejna ustawkę. Wiadomo że duża część społeczeństwa jest uzależniona od mediów i to media odgrywają dużą rolę w wojnie polsko-polskiej. Dodatkowym aspektem zaistniałej sytuacji jest nagłośnienie całej tej historii w celu pochwycenia przez media zachodnie i pokazanie społeczeństwu jak jest zagrożone życie ludzi opozycji w Polsce. Należy pamiętać że zarówno w naszym sejmie jak i w parlamencie europejskim pod postacią polskich posłów znajdują się antypolscy którzy za wszelką cenę szkalują i destabilizują nasz kraj. Takie ustawki i takie nagłośnienie sprawy przez media to woda na młyn w ich działaniu antypolskim. To być może dopiero początek. Za dwa lata przed nami wybory więc takich i podobnych ustawek będzie więcej. Zresztą UE pod wyraźnym naciskiem Niemiec wykorzystując mechanizmy i instytucje unijne skupia się na karaniu Polski by jak to powiedział Trzaskowski w jednym z wywiadów że Unia zamrozi część funduszy przeznaczonych dla Polski a odmrozi je gdy my dojdziemy do władzy. Trzeba być idiota by nie zrozumieć jego słów i tego na co naród Polski będzie narażony gdy wybory nie będą korzystne dla opozycji.

  • A ześ się trollu pisowski opisał za te 20gr od komentarza ?

   • Oni mają nie 20 groszy, a 1.50 zł. Ten tu akurat ma jeszcze słowotok. Skąd oni te kreatury wynajdują? Może to jest tak, jak moja babcia (świeć Panie nad jej duszą) mówiła, że muchy zawsze lecą do gó…na, i coś w tym jest.

 2. Słonko Perruuu pracuje po godzinach !

 3. Rude wrócił i się zaczęło. Ta nagonka na PiS kupy się nie trzyma, choć lemingi łykają. Na zdrowy rozum, jeśli np. chcesz kogoś podpalić to nie biegasz po całej wsi i nie deklarujesz tego głośno tylko robisz swoje. Podobnie jak zabójca Adamowicza. O tym wiesz tylko ty i co najwyżej Matka Boska. Totalna farsa, tanie wzbudzanie współczucia? POparcia? Zainteresowani POpijają sok z buraka i się z tego ukradkiem śmieją.

 4. Malarz kominowy szczuje

 5. coraz_mniej_zdziwiony

  A jeśli to prowokacja? Nie ma dowodów, że nie. Chyba że policja znajdzie dowody (czytaj: autora maili), że jednak groźby są jak najbardziej wiarygodne. Myślę, że weźmie pod uwagę i wersję prowokacji. A swoją drogą – nic mnie w naszym kraju i w zachowaniu naszych rodaków (bez względu na opcje polityczne i światopoglądowe) już nie dziwi. Już nie tylko Lublin jest miejscem inspiracji. Niestety.

 6. Pan prezydent żąda ochrony, sam wysłał pogróżki;)

 7. Deweloper łysy

  Czy rudy ma dawać podwyżki za szczucie?

 8. Jak ktoś jest uczciwy nie ma się czym martwić.

 9. Groźby są karalne jako czyny , zastanawia mnie dopisek „..i tak już nie mam nic do stracenia ..” …bardzo chętnie chciałbym przeczytać całego maila i ocenić sposób działania takiego człowieka lub ludzi ( może jednak to być kilka osób ) ..a nawet może to być mail skierowany do wybranego prezydenta miasta a dla zmylenia wysłany do kilku osób z Koalicji …jednak nie mieszałbym tutaj PiS ani z innych rządzących …skupiłbym się na mailach oraz sposobie jego napisania oraz różnic …wiedzą o czym piszę Ci którzy mnie dobrze znają …jeśli jest różnica mailowa i pisma w nich to łatwo będzie można wytypować na początku ilość osób …później pójdzie ” po nitce do kłębka ” …

 10. Kolejny Bart wypuszczony przez tfuskoland by podgrzać atmosferę w narodzie

Z kraju