Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Prezentacja Motoru Lublin przed startem rundy wiosennej sezonu 2017/2018 (Fotorelacja)

W sobotę piłkarze Motoru Lublin rozegrają swój pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku. Na Arenie Lublin rywalem żółto-biało-niebieskich będzie Podhale Nowy Targ. Fani lidera grupy IV III ligi swoich ulubieńców mogli przywitać już podczas wtorkowej prezentacji, która odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

13 komentarzy

 1. Co się patrzysz trollu pytkowy ze zdjecia

 2. Czy to miasto kiedyś doczeka się zespołu choćby z zaplecza ekstraklasy, bo o samej ekstraklasie nawet nie ma co marzyć? Przecież to są jakieś kpiny. Piękny stadion, duże, wojewódzkie miasto i zespół z 4 ligi… Masakra.

  • A śledzi co się dzieje w klubie? Popatrz trochie, poczytoj, przyjdź na mecz nie do się 2 klasy awansować na roz

 3. taki zespol jak kibice PATOLOGIA!!! tania rozyrwyka dla lepszego sortu

  • Przyjdź kiedyś na stadion i zobacz kto przychodzi na mecze, a później proponuję wygłaszać teksty nt. patologii. To że na mecz przychodzi grupa pseudokibiców, to nie znaczy, że resztę też można wrzucić do tego samego worka, bo tak wygodnie.

 4. A kogo to obchodzi? Starzy kibice motoru zapili się na śmierć albo siedzą w więzieniu a młodzież jeździ do Świdnika na AVIE.

 5. oni sie nadają do sprzątania supermarketów a nie do grania w piłkę. Ta druzyna to dno i wodorosty niech zaczną z własnymi kibicami wyrywać krzesła i rzucać kiblami na stadionach hahahah

 6. Wydaje mi się że ten klub istnieje tylko żeby gimbaza miała czym rówieśników straszyć.

 7. MOTÓR MOTÓR Buhehe

 8. Cały nasz pot, trud i krew dla Ciebie MOTORZE!

 9. j….C motor

Z kraju

Polityka i społeczeństwo