690 680 960

23-latek wpadł z marihuaną i amfetaminą

Kraśniccy policjanci podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 23-latka znaleźli ponad 300 porcji marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Kraśniccy kryminalni na podstawie własnych ustaleń przeszukali miejsce zamieszkania 23-latka. Jak się okazało mężczyzna posiadał pakiety z suszem roślinnym i białym proszkiem, które ukryte były w słoiku.

– 23-latek jeszcze przed badaniem zabezpieczonych środków przyznał, że są to środki odurzające. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 działek dilerskich marihuany i amfetaminy – informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Zatrzymanemu mieszkańcowi Kraśnika grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności za posiadanie i handel narkotykami.

2018-03-09 07:18:36
(fot. Policja Kraśnik)

16 komentarzy

 1. Ciekawe ile jego ofiar snuje się teraz po Kraśniku szukając działki a ilu właśnie na melinie leży ze skłutymi żyłami przy garnku z kompotem makowym. Nie ma miękkich i twardych narkotyków tak jak nie ma miękkiej i twardej śmierci.

  • Ciekawe ilu leży ze skłutymi żyłami od marihuaen xD

  • i tak jak nie ma malego lub duzego idioty!!!

  • Ciebie pewnie jeszcze męczy po tym piwie co ci w tajemnicy przed rodzicami dali starsi koledzy brata za stodołą. Wszystkie deski za… łaś a kac przez następne 30 lat. Do tego prześladujący strach nie pozwala wsiąść za kierownicę bo może jeszcze coś wykazać ???

  • Niestety jeszcze dużo ludzi wierzy w te bzdury, że wąchanie kleju i palenie trawki nie jest szkodliwe dla zdrowia i nie uzależnia.

  • Anka wstrzyknij sobie tej marychuaniny moze lepiej Ci sie zrobi ajjjjjjjjj

  • WSZYSCY ZA ZALEGALIZOWANIEM MIĘKKICH NARKOTYKOW

   SA MIEKKIE I TWARDE NARKOTYKI! TAK JAK MOCNY I SŁABY ALKOHOL. TYLKO IDIOTA TEGO NIE ROZUMIE. GLUPI POLACZEK KTÓRY MYŚLI ZE JEST MADRY ALE TAK NAPRAWDĘ TAKI NIEJEST 🙂

 2. Z amfetaminą ? Toż to w zasadzie zalecany środek na koncentracje ,według opini sądu , w sprawie kierowcy który bedąc pod jej wpływem potrącił śmiertelnie kobietę na przejsciu w Świdniku

  • A Prezydent ulaskawil od kary BEZWZGLEDNEGO wiezienia pewnego polityka z PIS I coty nato? He. Są równi i rowniejsi.

 3. Dyrdymałko prasowy

  Trzysta działek!!! W majestacie prawa powinni je w krótkim czasie zaaplikować owemu posiadaczowi, a po osiągnięciu stanu stabilnego, urządzić mu pogrzeb na koszt podatników – byłoby te wielce edukacjne dla potencjalnych naśladowców dilera, a dla samych podatnikówtańsze niż kilkuletnie utrzymywanie i znoszenie jego fochów w kryminale.

 4. ile taka działka marychy kosztuje?

  • Agatka (ta z kompletu od Jacka)

   Lepiej nie dopytuj, bo jak ocenisz, że jest w zasięgu tego co dostajesz jako kieszonkowe to chcąc „tylko” spróbować, kupisz.

  • Nikt ci nie napisze ile kosztuje lub gdzie kupić. Nie jesteś anonimowy w sieci. Po IP cię namierzą i u drzwi stanie załoga dżi.

 5. Coś w tym złego by wiedzieć ile kosztuje?

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie