Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Prezent od miasta dla noworodków. Otrzymają body z napisem „Kocham Świdnik”

Zaprezentowany przez burmistrza Świdnika projekt na body dla niemowląt z napisem „Kocham Świdnik” przypadł rodzicom do gustu. Dlatego też od minionej środy ubranka są wydawane rodzicom, którzy rejestrują dzieci w Urzędzie Stanu Cywilnego.

W Świdniku, każdy z noworodków rejestrowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzymuje niespodziankę od miasta. Jest to body z napisem „Kocham Świdnik”. Są one wydawane od ubiegłej środy. Pomysł od początku przypadł rodzicom do gustu. Otrzymują nie tylko coś ciekawego, ale zarazem użytecznego.

Pomysł na tego typu formę promocji pojawił się spontanicznie. Zamysłem było, aby rodzice dzieci zapisywanych w Urzędzie Stanu Cywilnego otrzymywali z tej okazji jakąś pamiątkę. Wybór padł na białe, niemowlęce body. Każda para jest unikalna, bo oznaczona napisem w miejskich barwach „Kocham Świdnik”.

W ubiegłym roku, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdniku zarejestrowano 1069 urodzeń. Co ważne, w porównaniu do roku 2018, jest to o 52 dzieci więcej. Jednak w tej liczbie ujęci są nie tylko świdniczanie. To również dzieci urodzone poza granicami kraju, ale zarejestrowane w świdnickim urzędzie.

(fot. Świdnik Wysokich Lotów)

31 komentarzy

  1. czy można prosic kontakt do tej cp trzyma koszulkę? Chciałbym uzupełnić wkład do koszulki

  2. Wieśmaki lubelskie niech wam żuk zasponsoruje koszulki z własną podobizną.
    Świdnik bardzo fajny pomysł

  3. Jak już to Świdnik chyba ze śmigłowców znany a nie z samolotów. Dołączam do rzeszy zainteresowanych tożsamością pani ze zdjęcia – można prosić o jakieś info ? ; ))

Z kraju

Polityka i społeczeństwo