Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Premier do mieszkańców bloków z dużej płyty: „Chcemy termomodernizować bloki”

W kampanii wyborczej PiS wraca temat termomodernizacji budynków na osiedlach mieszkaniowych. W piątek premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami osiedli z wielkiej płyty.

– Przedstawiliśmy Polakom konkretny program i będziemy go realizować. Program przyjazne osiedle ma na celu m. in. montowanie paneli fotowoltaicznych. To oznacza niższe rachunki za prąd dla milionów polskich rodzin. Chcemy termomodernizować bloki – ten program sprawdził się już przy budynkach szkół, przedszkoli, szpitali, a także domów jednorodzinnych – powiedział.

Dodał, że celem tego programu jest poprawa komfortu życia mieszkańców.

– Kolejny punkt programu przyjazne osiedle to tereny zielone. Zadbamy także o to, aby na osiedlach z wielkiej płyty powstały miejsca parkingowe. Ten program jest dla mieszkańców osiedli z wielkiej płyty i ma na celu poprawę komfortu ich życia. Zapewniam, że Prawo i Sprawiedliwość jest najlepszym wyborem – dodał.

Jak poinformował, od 1 stycznia 2024 rusza program dla osiedli z wielkiej płyty.

– Spotykamy się na osiedlu z wielkiej płyty. Takich blokowisk jest wiele w całej Polsce. Jeżeli 15 października zwyciężymy w wyborach to od 1 stycznia 2024 roku ruszamy z programem dla osiedli z wielkiej płyty. W takich blokach będziemy montować windy, które będą dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu dla mam z dziećmi oraz osób starszych – zaznaczył.

3 komentarze

  1. OK, ale co z milionem POlskich aut elektrycznych, 100 mostami, miliardem drzew, 100 000 mieszkań plus… cyt. ,,spieprz aj dziadu”.

  2. Nowe obietnice (rychło w czas), a co ze starymi? Żadnych inwestycji poza rozdawnictwem i redystrybucją.

    Proponuję przełomowe hasło „Kanapka dla każdego emeryta” – wygłodniały lud rzuci się niczym Czesi na stacje Orlen.

  3. Jeszcze obiecaj lumpom spod tych bloków po skrzynce pryty to ich też kupisz tępy kaflu

Dodaj komentarz

Z kraju