690 680 960

Pożar w wieżowcu na Kalinowszczyźnie. Podpalone mieszkanie spłonęło doszczętnie

Podpalenie miało być przyczyną wieczornego pożaru na Kalinowszczyźnie. Strażacy dogaszają pogorzelisko.

W środę około godziny 20:15 mieszkańcy wieżowca przy ulicy Okrzei w Lublinie dostrzegli dym, który pojawił się na klatce schodowej. Natychmiast powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policja.

Po przyjeździe strażaków okazało się, że ogniem objęte jest mieszkanie na trzecim piętrze. Pożar rozwijał się bardzo szybko a płomienie wydostawały się na zewnątrz. Po kilkudziesięciominutowej akcji gaśniczej udało się opanować sytuację.

Mieszkanie spłonęło doszczętnie. Początkowo podejrzewano, że w środku mogła znajdować się jedna osoba. Jednak po przeszukaniu pogorzeliska nikogo nie odnaleziono. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru było podpalenie. Jak nas poinformowano, ogień miał podłożyć mieszkający tam młody mężczyzna.

-Tuż po tym jak pojawiły się płomienie uciekł z mieszkania. Z nim były już wcześniej problemy, jakiś czas temu skakał z okna, często zachowywał się w dziwny sposób. A samo mieszkanie należy do jego matki – tłumaczyli nam sąsiedzi mężczyzny.

Na miejscu wciąż pracują strażacy i policjanci. Wezwano również pracowników zakładu energetycznego oraz zarządzanie kryzysowe. Kilka mieszkań w trakcie akcji gaśniczej zostało zalanych wodą.

(fot. lublin112, nadesłane Jakub)
2016-10-12 21:14:28

26 komentarzy

 1. Debil do 3 potęgi kto podpala swoje mieszkanieu

 2. ZUZIU MASZ RACJE CAŁY BLOK SŁYSZAŁ CO TEN POTWÓR WYPRAWIAŁ CAŁA NADZIEJA W POLICJI

 3. NIE MARTW SIĘ NIECH TYLKO SIE POKARZE W LUBLINIE

 4. SŁYSZAŁAM ŹE POLICJA JUŹ GO NAMIERZA OB Y TAK BYŁO.

 5. Z tego co wiem za 100tys nic się nie kupi byle jaka kawalerka umeblowana bo wszystko się spaliło kosztuje 140tys została więc stancja .Bidna kubita!!!!!!

 6. Masz racje kobieta potrzebuje pomocy ale współczucie i tzw solidarność ludzka uleciały razem z dymem i teraz biednej spalonej kobiety nikt nie chce przygarnąć

 7. Masz racje kobieto polko ale dziwi mnie ze spalił swoją matke która go karmiła a nie tych co mu sprzedawali to świństwo!!!

 8. Mnie jako byłego psychologa interesuje czy taki debil idiota wykolejeniec potwór ma wyrzuty sumienha? Ps.Uwaźam źe tka takiego bandziora 10 lat to za mało.?

  • Wielbiciełka psów i kotów

   Jednak nie jest tak źle jak myślałam ludy dobrej woli pomagają bidnej kubicie dźięki im za to.

   • Obywatelka tego kraju

    Podobno ten potpalacz juz się kręci po Lublinie a policja nic nie robi bo chyba czekają az znów coś wywinie. RĘCE OPADAJĄ

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas