Roboty drogowe wciąż trwają. Kolejne utrudnienia w ruchu dla kierowców w Lublinie

Kierowców poruszających się po Lublinie, jak też pasażerów autobusów komunikacji miejskiej, czekają kolejne utrudnienia w ruchu. Wszystko związane z prowadzonymi w mieście inwestycjami drogowymi.

Na dzisiejszy wieczór oraz noc drogowcy zaplanowali układanie nawierzchni na przebudowywanej al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Z tego też powodu konieczne jest wyłączenie z ruchu odcinka w rejonie skrzyżowania z ulicą Północną. Znaki zakazu wjazdu staną zarówno od strony al. Solidarności jak też od strony Czechowa. Zamknięta zostanie także ulica Północna po obu stronach przebudowywanej al. Kompozytorów Polskich. Rano prace mają zostać zakończone i ruch wróci do normy.

Kierowcy jadący od strony ul. Kosmowskiej dojadą tylko do skrzyżowania z ulicą Lipińskiego. Natomiast od strony ul. Prusa dojazd będzie możliwy tylko do myjni zaraz za stacją paliw. Będzie z kolei możliwość dojazdu do al. Solidarności przez teren stacji paliw. Objazdami pojadą także autobusy komunikacji miejskiej. Linie nr 12, 44 i 74 przez ul. Poniatowskiego, Smorawińskiego, linie 23 i 34 przez Północną, Szeligowskiego i Smorawińskiego, linia nr 29 ulicami: Szeligowskiego, Smorawińskiego i Lipińskiego a N1przez ulice: Fijałkowskiego, Szeligowskiego i Smorawińskiego.

Znacznie dłużej potrwają utrudnienia na przebudowywanym skrzyżowaniu al. Solidarności, Sikorskiego i ul. Ducha. W tym przypadku zmiany w organizacji ruchu dotyczą jedynie komunikacji miejskiej i taksówek. Dzisiaj drogowcy mieli ruszyć z pracami związanymi z demontażem stalowej konstrukcji podtrzymującej powstałą właśnie estakadę. Z tego też powodu, zamknięty został przejazd z al. Sikorskiego w ul. Ducha. Wyznaczony został objazd przez ul. Północną, jednak mogą z niego korzystać tylko autobusy. Taksówki muszą poruszać się tak jak inni kierowcy, albo przez al. Warszawską i ul. Zbożową bądź też przez ul. Zelwerowicza i Poligonową.

(fot. lublin112)
2016-10-12 19:50:58

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Koszmar pół życia na dojazdy,to nie tak miało być….

 2. Shit….kiedy to sie wreszcie skonczy…

 3. zawsze musi być gorzej by pózniej było lepiej, nie narzekajcie,będziesz dobrze

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”