Pożar sadzy w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście

W piątek rano w jednej z kamienic przy ul. Krakowskie Przedmieście doszło do pożaru sadzy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

W piątek około godziny 8:30 strażacy otrzymali wezwanie do jednej z kamienic przy ul. Krakowskie Przedmieście. Na miejscu interweniował także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak się okazało doszło do dużego zadymienia z powodu pożaru sadzy w kominie. Po godzinie 9 sytuacja została opanowana.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

received_1568126639940524
2017-12-15 09:09:37
(fot. nadesłane Klaudia)

12 komentarzy

 1. jest na sali Danka? no to Dance techno

  nie zapadła się żadna fontanna pod wozem strażackim?

  • Nie zapadła, bo ta najbliższa jest „chroniona” przez paskudne kamienne klocki.

   • To nie jest fontanna, tylko dziura w ziemi obrazująca kolejne warstwy nawierzchni jaka była na Krakowskim.
    Wóz strażacki za to stoi na tej okrągłem fontannie. Może ta jest solidniejsza.

    • Chyba musisz dokładnie pozwiedzać Plac Litewski, zamiast pisać bzdury na temat rozmieszczenia fontann.

 2. To PeDeT jeszcze stoi? Myślałem, że Żuk już dawno spieniężył działkę pod jakiś apartamentowiec. Przeoczył, czy może teren nie należy do miasta?

 3. To przy hotelu EUROPA palą w piecach??Piękny mają goście widok. Myślałem że jest bardziej przyjazne i cywilizowane miejsce w centrum,. Zrobiono deptak wyeliminowano ruch a smród pozostał , bo nikt nie zadziera głowy do góry i nie widzi syfu.Miasto inspiracji??????

  • Niestety, żeby takie lokalizacje nie były podpięte do ciepłowni, to pomroka zalewa. A jak pomyślę jeszcze o tym osiedlu bliźniaków naprzeciwko Galerii Orkana, to mi się trzy światy dzieją…

 4. Pedet istnieje, jedno pięrto dzierżawi Chińczyk.
  A ta kamienica to już nie pierwszy raz się pali. Nie tylko tam w śródmiećiu dalej kopcą kominy, Przecież nawet jak sobie CO założą to piec im potrzebny do grzania wody, bo LPEC nie będzie ciągnął rur po tak zabytkowych lokacjach.

 5. Melin- to niech miasto dofinansuje i niech założą solary , dziś jest technika że można zrobić , indywidualnych gospodarzy ścigają , a przy Ratuszu nic nie widzą to jest władza??????Na wsiach zakładają ludziom solarne systemy , a w mieście jest przyzwolenie na palenie byle czym.

  • Ta, zakładają solary na wsiach, tylko za jakie pieniądze, do czasu, aż było dofinansowanie to może jeszcze było co niektórych dorobkiewiczów z nowymi domami stać.
   Ale zgadzam się, że to byłby dobry pomysł, tylko myślisz, że miasto wyda na to kasę, skoro kamienice w większości są już przywłaszczone przez potomków chytrych na geldy mośków. Jestem prawie pewien, że ich założenie jest takie: skoro chcieli swoje, to niech teraz mają i dbają, pieniądz na to na pewno posiadają. Tyle, że tym drugim to już nie na rękę, bo szkoda kasy, najlepiej niech najemcy płacą danine i sami dbają. Niestety nie wyssałem sobie tego z palca, a szkoda, bo rzeczywiście z innym nastawieniem, ta wizytówka miasta była by ładniejsza.

 6. Wczoraj w nocy przy ratuszu nie dało się przejść. Smród, czad jakby panelami palili. Pod nosem mają smród, a straż miejska jezdzi po osiedlach i szuka miodu w d…

 7. Widziałam ów dym i śmiem stwierdzić, iż większym dymem, niż ten z komina, był dym smartfonów ludzi, którzy nagrywali i fotografowali owo zdarzenie, jakby tam naprawdę działo się coś wielkiego… Co za pokolenie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku