690 680 960

Pożar pojazdu dostawczego w Lublinie. Przyczyną prawdopodobnie podpalenie (zdjęcia)

W sobotę po południu w rejonie skrzyżowania ul. Grygowej z ul. Metalurgiczną doszło do pożaru pojazdu dostawczego. Auto doszczętnie spłonęło.

Do pożaru doszło w sobotę po godzinie 17 w rejonie skrzyżowania ul. Grygowej z ul. Metalurgiczną. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że płonie stojący tam pojazd dostawczy.

Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków oraz policja. W ciągu kilkunastu minut ogień został ugaszony. Niestety samochód doszczętnie spłonął. Jak nam przekazano, stał on w tym miejscu przez kilka miesięcy.

Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane)

11 komentarzy

 1. I już nie będzie stał… a jak zwykłe wraki stoją miesiącami, to nie da się…

  • Chyba żartujesz.
   Strażacy ugasili – czyli zrobili to, co do nich należy.
   Wcześniej stał samochód dostawczy a teraz będzie stał spalony samochód dostawczy 🙂

 2. Anna Maria Czopek

  Miał jakieś antyaborcyjne albo pro LGBT banery?

 3. Tak się zastanawiałem przejeżdźając tamtędy codziennie, kiedy go spalą,, celebryci”z Grygowej. Na początku miał tablice rejestracyjne.

 4. Przecież to było pewne, dziwne, że i tak przez tyle czasu nikt go nie podpalił. Tyle czasu stoi wrak, w powybijanymi szybami, wypełniony tekturą, przecież to aż samo się prosiło o podpalenie…

 5. zabawne, bo jeżeli było to podpalenie celowe to zlecodawca i podpalacz i jeszcze tamci przeglądali dziś ten artykuł i tak zachwalali, tak sie hihali, aż mi gupio i czas puścić bonka, niech sie wylata i mi w pokoju posprzonta

  🦇 trudno, nietoperzu bedzie 🚧

 6. No i InPost posprzątał po sobie szkoda że tak długo stał, jeszcze trzy na tokarskiej jest po nich, ciekawe kiedy posprzątają.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas