Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar ciężarówki i wybuch. Jest nagranie (wideo)

Wczoraj w miejscowości Rudnik Drugi doszło do pożaru pojazdu ciężarowego. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Mamy nagranie początkowej fazy pożaru, w której doszło do wybuchu.

Do pożaru doszło we wtorek w miejscowości Rudnik Drugi w powiecie kraśnickim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęta jest cysterna do przewozu zboża.

W akcji gaśniczej udział wzięło sześć zastępów straży pożarnej z Kraśnika, Sulowa, Wilkołaza i Grabiny. Miejsce akcji gaśniczej zabezpieczali policjanci. Na nagraniu widać, jak w początkowej fazie pożaru doszło do wybuchu. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut.

Policja ustala okoliczności i przyczyny pożaru. Trwa również szacowanie strat. Wstępnie wiadomo, że mogą on przekroczyć nawet pół miliona złotych.

Wideo: KPP Kraśnik

Zdjęcia: KP PSP Kraśnik

20 komentarzy

 1. Na tyle co się spaliło, to spaliłoby się bez pomocy dzielnych druhów.
  Ale rozumiem, bo jak w takim tłumie chętnych do gaszenia przepchnąć się do ognia z własną sikawką ?

  • nie dopchałbyś się, masz za małą sikawkę

  • odezwał się myślący inaczej normalnie kompromitacja

   • on tak ma, jakiś taki rodzaj obsesji strażackiej, codziennie tutaj widzę te jego wypociny pod adresem strażaków, być może jakiś uraz z dzieciństwa, albo się nie dostał do straży ahhahahaah

    • Moje, jak to określasz „wypociny” nie są pod adresem strażaków, a pod adresem ich przełożonych, dysponujących po kilka zastępów do zdarzeń gdzie sprawę załatwiłby jeden zastęp, a jakby było potrzebnych więcej siusiawek to skorzystaliby z urządzenia zwanego potocznie radiotelefonem i wezwaliby więcej sikających.

   • Masz rację „KaK’, „osp” jest myślący inaczej.
    Naukowcy określają to teraz mianem: „dziecko specjalnej troski”.

 2. A gdyby tak wóz straży jechał ciut szybciej nieszczęście byłoby.

 3. kierowcadyliżansu

  Wystrzeliła opona po prostu.

 4. Nie jest to czasem mobilna mieszalnia pasz? Silosy nie mają takiej infrastruktury za kabiną.

 5. A może wozl lepik na asfalt? Dziwny samochód. Ale za to straz nagrała film ciekawe że miała czas nagrać jak to wóz dojechał lepiej było stać z telefonem i mieć co pokazać zamiast gasić

  • A ja się takiemu nagrywaniu nie dziwię, przybywa ich tam 4-7 zastępów, gasi jeden zastęp, a inni z nudów dłubią w nosach, opowiadają sobie który ile wypił, czyją żonę lub kochankę wybzykał, a ci bardziej rozgarnięci filmują.

  • Jest podpis Wideo: KPP Kraśnik. Nie KSP, OSP, X, Y, Z.

 6. To zboże to z którego kraju, czyżby z tego na u? Pewnie z wkładką wybuchową. Jakoś nie napisali

Dodaj komentarz