690 680 960

Poszukiwany mężczyzna wpadł w ręce policjantów, bo nie miał maseczki

Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Lubartowie. 45-latek wpadł w ręce mundurowych, ponieważ nie miał założonej maseczki.

W miniony wtorek około godziny 22:30 zamojscy policjanci na ul. Wyszyńskiego w Zamościu zauważyli mężczyznę idącego chodnikiem bez zakrytych ust i nosa.

Mundurowi wylegitymowali 45-latka. W trakcie sprawdzania jego danych okazało się, że był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie celem ustalenia miejsca pobytu. To nie jedyny cel jego poszukiwań przez wymiar sprawiedliwości. Zamościanin do odbycia ma również kilka miesięcy kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna został zatrzymany, policjanci przyjęli od niego oświadczenie o aktualnym miejscu pobytu i mandatowo zakończyli popełnione przez niego wykroczenie niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd wczoraj przewieziono go do zakładu karnego.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. Trzeba mieć orzeszek zamiast mózgu żeby prowokacyjnie paradować po miescie bez maseczki ,wiedzac ze jest się poszukiwanym …ale od patusów ,spedzajacych życie na libacjach i w ZK ,raczej bystrosci umysłu bym się nie spodziewał

  2. Hehehehehehe ale frajer

  3. „Mężczyzna został zatrzymany, policjanci przyjęli od niego oświadczenie o aktualnym miejscu pobytu … trafił do policyjnego aresztu, skąd wczoraj przewieziono go do zakładu karnego.”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce