Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Posłuchał się nawigacji, volvo zawiesiło się na torach (zdjęcia)

Wczoraj na terenie Puław doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Mężczyzna kierujący volvo posłuchał się nawigacji i wjechał na tory. Tam pojazd zawisł. Za swoje zachowanie na drodze 29-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na ul. Składowej w Puławach. Służby otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zawiesił się na torach. Na miejscu policjanci potwierdzili te informacje.

Mundurowi zastali tam samochód marki Volvo oraz jego kierowcę, 29-letniego mieszkańca Puław. Z uwagi na to, że mężczyzna uskarżał się na dolegliwości bólowe, na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego.

– Po badaniach okazało się, że nie doznał ciężkich obrażeń ciała. Był trzeźwy. Jak wytłumaczył policjantom, wjechał na tory bo „tak poprowadziła go nawigacja”, a gdy próbował wyjechać, samochód zawiesił się na torowisku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie tego zdarzenia 29-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych – informuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Posłuchał się nawigacji, volvo zawiesiło się na torach (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

 

Posłuchał się nawigacji, volvo zawiesiło się na torach (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

24 komentarze

  1. Szkoda, że nawigacja nie wykierowała go do rzeki Wisły.
    29 lat a już bezmózgowiec.

  2. I on ma prawa wyborcze

  3. no ku de…

  4. A ja się dziwię , że u mnie ludziska na łące zawracają mają znak T i napis koniec drogi utwardzonej ale jadą bo tak ich nawigacja poprowadzila

  5. Nawigacja mówi wcześniej z wyprzedzeniem a często jest tak że 40 metrów przed właściwą drogą jest ślepa uliczka ,droga 3metrowa ale ludzie jadą bo nawigacja

  6. Brawa dla Janusza 😉

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo