Pościg ulicami Lublina za volkswagenem. Padły strzały, dwa uszkodzone radiowozy

W niedzielę wieczorem policjanci z lubelskiej drogówki przeprowadzili pościg ulicami Lublina za kierowcą volkswagena. W czasie obławy padły strzały, zostały również uszkodzone dwa radiowozy.

W niedzielę około godziny 18 policjanci z lubelskiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli auto marki Volkswagen. Kierujący pojazdem młody mężczyzna nie zatrzymał się i zaczął uciekać ulicami Lublina. Najpierw Drogą Męczenników Majdanka, następnie m.in. ul. Krańcową, ul. Kunickiego, ul. Nowy Świat i ul. Pawią.

Mężczyzna jechał pod prąd, nie zwracał uwagi na sygnalizację świetlną, o mało nie doprowadził do zderzenia z innymi uczestnikami ruchu. Kierujący został zatrzymany w rejonie skrzyżowana ulicy Kunickiego z ulicą Śliską. Mężczyzna o mało nie rozjechał jednego z funkcjonariuszy, który znalazł się w pewnym momencie na masce jego pojazdu. W trakcie zatrzymania kierowca uszkodził 2 radiowozy z wideorejestratorami. Mundurowi musieli użyć broni, padły strzały m.in. w koła pojazdu, który został unieruchomiony.

Jak się okazało mężczyzna był pod widocznym wpływem alkoholu, jednak odmówił badania alkomatem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że posiada on aktywny zakaz kierowania pojazdami do 2017 roku.

Wkrótce mężczyzna odpowie za szereg popełnionych wykroczeń drogowych oraz za czynną napaść na policjanta. W chwili obecnej trwają czynności z zatrzymanym. Od kierującego zostanie pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. W rejonie zdarzenia występuje duże utrudnienia w ruchu. Policjanci przepuszczają auta wahadłowo. Na miejscu trwają czynności policyjne.

Informację o zdarzeniu przekazali nam nasi Czytelnicy – Daniel, Radosław, Emmet – Dziękujemy!

Za chwilę materiał wideo.

2016-11-20 18:50:55
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

78 komentarzy

 1. polowka !!! za 700 paczek a narobil szkody na tysiace zlotych!!! do ciurmy z dziadem!!! brak!!! slow !!! tam trzeba !!! reki!!! NA KIEROWCE!!!!

 2. KOLEGA!!!! POWYZEJ jak BYL BYS BYSTRY TO BYS WIEDZIAL JAKIE TABLICE MAJA NIE OZNAKOWANE RADIOWOZY!!! WIDOCZNIE NIE JESTES!!! I NIE BEDZIESZ WIEDZIAL!!! DLUGO!!!! HAHAHAHAHAHAHAH

 3. Jak można w tak bestialski sposób potraktować tego biednego młodego człowieka. Co on takiego zrobił aby do niego strzelać ?. Bo co jechał pijany przecież nikogo nie przejechał jak by Policjanci go nie zatrzymywali dojechał by do domu a tak mógł zginąć. Przecież uszkodzenia w radiowozach powstały przy jego zatrzymani nie zatrzymywać i radiowozy były by całe.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Wschód Kultury – Inne Brzmienia 24-27 czerwca 2021 LUBLIN
  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem