Pościg policji za pijanym kierowcą. Jechał wężykiem, rzucił się z pięściami na funkcjonariuszy

Kilka radiowozów ścigało wczoraj wieczorem kierowcę audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna był pijany i bardzo agresywny.

W czwartek około godziny 22:30 jeden z kierowców jadących drogą prowadzącą do Borzechowa zauważył poruszające się całą szerokością jezdni audi. Podejrzewając, że siedzący za kierownicą auta mężczyzna może być pijany, nie zastanawiając się długo, powiadomił policję. Mężczyzna na bieżąco informował dyżurnego, w którym miejscu się aktualnie znajdują.

Pojazd jechał bardzo szybko, od prawej do lewej krawędzi drogi, powodując bardzo duże zagrożenie. Policjanci, którzy niebawem dotarli na miejsce, usiłowali zatrzymać kierowcę audi do kontroli. Ten jednak zignorował dawane mu sygnały i zaczął uciekać. W okolicy Niedrzwicy Kościelnej usiłując zgubić pościg, skręcił w polną drogę. W rejonie Majdanu Sobieszczańskiego stracił panowanie nad pojazdem i auto zjechało na pole. Tam mężczyzna został zatrzymany.

Okazał się nim 29-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. W trakcie zatrzymania był bardzo agresywny, wyzywał policjantów, rzucał się na nich z pięściami jak też usiłował kopać. Od kierowcy audi była wyraźnie wyczuwalna woń alkoholu, jednak odmówił on poddania się badaniu alkomatem. Dlatego też trafił do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań.

Dziś mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Odpowie nie tylko za szereg popełnionych podczas ucieczki wykroczeń drogowych, ale też za niezatrzymanie się do kontroli oraz znieważenie funkcjonariuszy i naruszenie ich nietykalności cielesnej.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-09-15 14:53:08

19 komentarzy

 1. Od razu i z miejsca powinien zostać ZLIKWIDOWANY !!! Ponieważ jest moczymordą, przyszło mu do pustej bani napaść na funkcjonariuszy, oraz za same chęci do jazdy po pijaku!

 2. Powinien pójść od razu za kratki za czynną napaść na policjantów i usiłowanie zabójstwa bo jak nazwać prowadzenie pojazdu w takim stanie

 3. no to sie wsiokowi nazbierało

 4. Iras ,czekamy na twoją cenną opinie o kierowcach „ałdi” dajesz ….

  • Cofam wszystko co do tej pory pisałem o kierowcach aŁdi. Myliłem się. Nie ma żadnych podstaw do tego, żeby dalej obrażać tych ludzi.
   Świata nie zmienię. Niech dalej sobie jeżdżą: tak jak lubią, bez limitów prędkości, po pijaku, po wsiach swoimi bolidami OOOO. Najlepiej po nocy, żeby na drogach nie było pieszych, rowerzystów i mało innych samochodów.
   I niech wybierają drogi z dużą liczbą elementów przydrożnych typu: drzewa, słupy, przepusty, rowy oraz takie drogi, żeby było dużo zakrętów, przejazdów kolejowych itd.
   I lepiej, żeby pasów nie zapinali – chyba nie chcą się spalić w samochodach po zderzeniu. Chociaż, może warto spalić się w takim samochodzie. To przecież aŁDi?

 5. Czekam na komentarze zgniłej cebuli w stylu:

  „Przecież nic nikomu się nie stało! Gdyby go nie gonili, to by nie uciekał. Zabrać durnym gliniarzom prawka za stworzenie zagrożenia!!!”

 6. a mógł walnąć w drzewo i byłby spokój z pijakiem

  • człowiek-kiełbasa

   Wierzysz w to? Praktyka dowodzi, że pijani najczęściej zabijają innych, sami cudownie wychodzą cało. Ale zgniłka mógł rozbić, może i łzę by uronił.

 7. Ha ha następny debi.l.

 8. A prokurator go wypuścił…i gdzie tu prawo???

 9. za tydzień będzie znowu jeździł po pijaku tylko bez prawa jazdy. To taka narodowa tradycja, prawko potrzebne jest tylko frajerom.

  • Frajerem jest ten który jeździ po wypiciu alkoholu bo jest mięczakiem bez zasad, a wyłapanie go to już tylko ujawnienie frajerstwa.

  • Za tydzień będzie jeździł – własnym ryjem po muszli klozetowej w celi ZK.

 10. Tam gdzie człowiek ma mózg to ten człekokształtny ma końcowy produkt przemiany materii. Ale jaki to lekarz, który nie rozpoznał tego i dopuścił go do otrzymania prawa jazdy?!

 11. może zrobi krzywdę temu de….wi lub jego rodzinie co go wypuścił!!!

 12. Jakie z pięściami? Koleś tylko bronił się przed aktywnym nap***dalaniem policji. Zawinił. To co rozkminia władza to 2

 13. Sie pepkowe udalo:) i kolejne pare lat czeka

 14. No i nie powinien wrócić na drogę bez blokady alkoholowej obok kierownicy żeby już nie mógł tego zrobić w przyszłości.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9588zł -0.44%
  • GBP 4.9449zł -0.22%
  • EUR 4.4697zł 0.06%
  • CHF 4.202zł 0%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”