Poranny pożar na jednym z lubelskich osiedli. Ogień uszkodził pięć samochodów, jeden spłonął doszczętnie (wideo, zdjęcia)

Dzisiaj nad ranem przy ul. Gęsiej w Lublinie strażacy gasili płonące samochody. Łącznie ogień uszkodził pięć aut. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Pożar na jednym z parkingów przy ul. Gęsiej w Lublinie został zauważony w poniedziałek około godziny 4:40. Palił się zaparkowany samochód osobowy. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna. Na miejscu interweniowała również policja.

Ogień błyskawicznie się rozprzestrzeniał i po chwili objął kolejne auto. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że Renault Scenic spłonął całkowicie zaś w volkswagenie touranie ogień zniszczył tylną cześć auta oraz wnętrze. Do tego płomienie uszkodziły również volkswagena up, skodę octavię i opla astrę.

Jak wyjaśniał nam st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, akcja gaśnicza trwała 2 godziny i 20 minut. Brało w niej udział 11 strażaków. Wstępnie straty zostały oszacowane na kwotę ok. 50 tys. złotych. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. wideo – nadesłane – Paweł, Krystian )

Zobacz również

29 komentarzy

 1. ZnaFcy jak byście byli chodz troszkę kumaci to w renówkach jest takie coś że gdy w aucie jest pożar auto odpala rusza w zależności na jakim biegu jest postawione przód lub tył,,, to jest normalne peugeoty i renówki tak mają, to ma właśnie zapobiec żeby inne auta obok się nie zapaliły ( czasem się sprawdzało )

 2. LPG spalanie 0/100

  Taksi chciał przyoszczędzić jeżdżąc na gazie do zapalniczek lypege. Jakie to załosne: stać na drogi samochód, a żydzi na benzynę. Kup se tańsze auto i nie żałuj benzyny ! Silnik benzynowy jest na benzynę, nie na jakieś wynalazki. Można jeszcze napierdzieć metanem… Samochód stał się tak oszczędny, że już pali zero litrów na 100. LPG to jazda na bombie mimo tyyylu zabezpieczeń co któryś sam zapala się. A gdyby pierdyknął ? Cały parking wraków, szyby z okien. Następnym gazownikiem to se parkuj koło Agaty, Selgrosu-NIE POD BLOKIEM PEŁNYM LUDZI !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!