Poranna wpadka pijanego kierowcy w Lublinie

Z samego rana na jednej z lubelskich ulic zatrzymany został pijany kierowca. W całym regionie policjanci prowadzą akcję związaną z wzmożonym ruchem na drogach.

Podobnie jak w okresie Świąt Bożego Narodzenia również w Sylwestra i Nowy Rok na ulicach Lublina oraz na drogach naszego regionu jest więcej patroli policji niż zwykle. Funkcjonariusze bacznie obserwują sytuację na drogach, starając się wyeliminować z nich osoby, które swoim zachowaniem zagrażają bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu. Przede wszystkim chodzi o piratów drogowych oraz pijanych kierowców.

Jeden z nich wpadł już w poniedziałek tuż po godzinie 7 rano. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie patrolując teren miasta, zatrzymali na ul. Turystycznej do kontroli volvo. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał promil alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został przewieziony na komisariat, zaś pojazd którym się poruszał, trafił na policyjny parking. Mężczyzna jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Oprócz utraty uprawnień do kierowania, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


(fot. nadesłane)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. …Bardzo dobrze pijakowi..!!!

  2. i miesiąc aresztu

  3. Mam nadzieję, że policjanci umożliwienie mu przynajmniej zabranie ze sobą kamizelki odblaskowej. Od dzisiaj będzie w niej chodził codziennie po mieście.

  4. i repcia zlicytować

  5. srogo ukarać moczymordę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Szkoda chłopaka pewnie był ;wczorajszy;

    • ja dlatego o 13 stej nie odważyłem się wsiąść za kółko i wybrałem piechotę. Po co ryzykować.

  7. niektorzy zapomnieli o akcji trzezwy poniedzialek…a one sa caly czas kontynuowane.akcja trwa od 5-6 to zal;ezy od pory roku do ok 11 weglug moich obserwacji i kontroli jakich mialem okazje doswiadczyc.zatrzymuja czasami pare aut na raz ,szybkie sprawdzenie trzezwosci i jedzie sie dalej jak wykazalo 0.00

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew