Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomimo, że nie ma dłoni, wybitnie gra w futbol amerykański. Pomóżmy mu wyjechać na turniej do Meksyku

Bartek ma szansę spełnić swoje marzenie i zagrać w Europe Warriors – młodzieżowej reprezentacji Europy na turnieju Aztec Bowl. Potrzebuje jednak funduszy na kosztowny wyjazd. Mamy nadzieję, że mu pomożecie!

Bartek urodził się bez dłoni, co niejednego by wyeliminowało z życia i aktywności. Chłopak jest tak dzielny i normalny, że wręcz wzrusza. Jego oddanie sportowi i drużynie graniczy z fanatyzmem. Nigdy nie chciał korzystać z jakiegokolwiek handicapu. Wali przez życie jak czołg.

Bartek Nowak jest wychowankiem drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin i mieszka w Świdniku. Ma za sobą występy w juniorskiej i seniorskiej drużynie Tytanów oraz w juniorach Warsaw Eagles. Kilka dni temu dostał informację, że został zaproszony do Europe Warriors – młodzieżowej reprezentacji Europy w futbolu amerykańskim na turniej Aztec Bowl w Meksyku.

Bartek nieraz udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i pokazywał wszystkim, jak przełamywać bariery. Tym razem musi liczyć na Waszą pomoc. Wszelkie koszta związane z wyjazdem do Meksyku, Bartek musi pokryć sam. Koszt takiego wyjazdu to około 7000 zł.

Próbkę umiejętności Bartka możecie zobaczyć tutaj:

 

Tutaj znajduje się link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/phdgmf

Bartek ma szansę być jedynym Polakiem na tej imprezie! Za wsparcie finansowe wyjazdu Bartka dziękujemy w imieniu Tytanów Lublin – Lubelskiego Klubu Futbolu Amerykańskiego.

2017-11-01 11:34:55
(fot. nadesłane)

26 komentarzy

 1. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  Przyznam, że jakoś mi nie zależy, żeby p.Bartek zagrał sobie w Meksyku.
  Na swoje pragnienia i pasje niech zarobi sam.

  • Dziękujemy, ze znalazłeś chociaż czas, zeby podzielić sie z nami tą myślą!

   • Żulioner z miasta inspiracji

    Panie Cieciu ma Pan rację. A ja chciałbym polatać sobie F-35. Ale niestety mamy tylko w Polsce F-16. W przyszłości myślę o wycieczce na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

  • A nie pomyslales ze moze jeszcze sie uczy i nie ma jak zarobić. Przeczytales tekst , nie masz zamiaru pomoc to przynajmnej nie komentuj.

   • Ja jak chodziłem do szkoły marzyłem o locie balonem i mieć motocykl suzuki marauder ale musiałem obejśc sie smakiem- nie miałem kasy. Teraz ciężko pracuję i stać mnie;-) Na wszystko przyjdzie pora.

   • To nie są partnerzy do tego żeby im odpowiadać a myślenie dla nich do zbyt wygórowane zadanie.

    • Wydaje mi się, Wal duś, że raczej ludzie, którzy na swoją pasję ciężko pracowali,odmawiali sobie wielu rzeczy. Uwierz mi, pasja smakuje wtedy nieporównanie lepiej 😉

   • A jabłek nie ma kto zrywać,jagody,truskawki,najlepiej tylko na ,,krzywy ryj ,,roszczeniowo,do roboty nieroby jedne

  • Jego los doświadczył. bo nie ma ręki od urodzenia. Ciebie los doświadczył, bo odebrał ci rozum i empatię. Ja wpłacę mu pieniądze, a tobie nawet jakbyś sra…ł pod siebie nie dam na jedną pieluchę, ponieważ po ludzku nie zasługujesz, ani na zainteresowanie, ani na złamaną złotówkę. Pamiętam twój pełen chamstwa komentarz dotyczący chorego chłopca, którego marzeniem był laptop. Kiedyś zrozumiesz wszystko, ale wtedy będzie za późno i nikt ci nawet nie poda szklanki z wodą. Żal takie człowieka jak ty.

   • Taki sie urodzil i zyje. Na codzien nie chce byc traktowany jak inwalida,ale jesli chodzi o wyciaganie kasy to wtedy brak dloni sie wykorzystuje,bo ludzie sie zlitują. Albo jedno albo drugie.

 2. to gdzie wpłacić 50zł jak nie jest podany nr konta ???

 3. Zarobi to pojedzie

  • I to jest jedyna sluszna odpowiedz. Nie stac mnie-musze zapracowac. Jezeli kogos to dziwi,to moge podac swoj numer konta. Obecnie pracuje i odkladam na budowe domu. Nie stac mnie teraz,ale 'bardzo chce’ ,więc wplacajcie. Bede szczesliwy jak wybuduje go szybciej.

   • prowincjonalna zawiść

    Jest tu jednak subtelna różnica. Bo to co budujesz to nikt nie chce oglądać nawet gdybyś dopłacał a dobrą piłkę chce oglądać wielu.

    • Skoro tak wielu chce ogladac,to po co żebrać na portalach informacyjnych? Tych wielu powinno wystarczyc.

 4. Jak zwykle masa znawców.. 🙂 nie masz ochoty, nie wplacaj, nie pomagaj ale nie gadaj dla zasady bez sensu
  Pozdrawiam

  • Prawda jest bez sensu? Nie ma rąk i ma miec fory,tak? Ale jak traktujesz jak inwalide to sie obrazi i 'dyskryminacja’. Zupelnie jak u kobiet.

   • Ludzie gdzie mozna przez miesiac zarobic 7 tys.? Chlopak dostal się do reprezentacji Europy. To wielkie wyróżnienie. Nie moze tego przelozyc az sam sobie zarobi. !.!
    Nie jeden z Was w Jego sytuacji siedzialby w Mopsie i prosil o jałmużnę.
    On tylko pragnie spelnic swoje marzenie, które jest na wyciagniecie ręki. Dzieki dobrym ludziom i ich pomocy wierze że to się uda.
    To Druzyna Tytani Lublin zalozyla konto nie On sam.

    • nie moga sie druzyny miedzy sobą dogadać,,zeby zobili sciepe na chłopaka? tylu jest zawodników w Polsce.to głownie oni będą go ogladać i sledzić jego poczynania.

 5. Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

  Nie Szanowny „eldo,” nie głupota – każdy ma swoje ograniczone możliwości finansowe i jakby tek jednemu na koniecznie dobry komputer, drugiemu bo go rodzice nie dorobili, trzeciemu bo za zrzutę zachciało się do meksyku,a jeszce innemu bo se pomyślał, że jak znajdzie głupich co dadzą to on sobie po Himalajach połazi… to ledwo by mu na michę starczyło.
  Dlatego cenię sobie ludzi, którzy potrafią powiedzieć, nie. Chcesz se do Meksyku, to weź kredyt i leć, walcz, występuj.

  • Proste. Albo znajdz sponsora. Nawet galerianki nie chcialy prezentow za nic. Slynne 'kup mi jeansy,zrobie ci loda’. Nic za darmo.;)

 6. Kichy się przywracają na niektóre komentarze… Naprawdę ludzie, mniej zawiści

 7. Nie rozumiem niektórych komentarzy. W poście nie jest napisane, że ktoś musi wpłacić pieniądze. Tylko jeśli chcesz pomóc to wpłacasz. Naprawdę myślicie, że on nic nie dołoży, że rodzina, drużyna nie pomoże? Na pewno każdy odkłada ile może by pomóc. On sam pewnie też, ale nie każdy w wieku 19 lat ma 7 tysięcy żeby sobie wszystko opłacić. Ok, piszecie żeby spełnił marzenia jak na nie zarobi. Taka sytuacja, okazja może się nie powtórzyć. Może to być szansa na zrobienie kariery, niech ją zrobi. Niech zarabia pieniądze na tym co kocha i niech później przeznacza chociaż złotówkę na pomoc innym! Ludzie tak to działa. Nie chcecie pomagać to nie musicie. Ale bez sensu jest komentowanie tej sprawy w negatywny sposób. Myślę, że można sobie to darować i przyjąć na klatę, że komuś powodzi się lepiej, bo dostał jakąś tam propozycję, bo ludzie pomagają mu. Każdy jakoś zaczynał, pamiętajcie!
  A kwestia tego, że nie ma dłoni myślę, że nie powinna być poruszana i jest to szczyt chamstwa.
  Trochę serca ludzie! Dobroci więcej w nas niech będzie. Nie każę Wam pomagać, ale proszę Was o zachowanie negatywnych opinii dla siebie.

 8. Do wszystkich, którzy zazdroszczą. Bartek został zaproszony do reprezentowania Europy, Polski i Lublina wraz z kolegą z drużyny Tytanów dlatego, że została doceniona ich postawa i umiejętności grając w dwóch drużynach w Lublinie i Warszawie. Natomiast Wasza kariera sportowa zakończyła się na kanapie z pilotem w ręku i laptopem na kolderce. Uważajcie na nadgarstki i dysk, bo się przegrzeja. Zapraszam na mecze FA do Lublina.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo