PolskiBus uruchamia połączenia na Ukrainę. Z Lublina pojedziemy m.in. do Lwowa

PolskiBus po raz kolejny rozszerza siatkę połączeń z naszego regionu. Tym razem będą to trzy miasta na Ukrainie. Autobus wyjedzie ze Szczecina.

PolskiBus nawiązał współpracę partnerską z kolejną firmą świadczącą usługi przewozu osób. Tym razem jest to poznańska Ideal Travel. Dzięki połączeniu usług, do oferty Polskiego Busa włączone zostaną połączenia do sześciu miast na Ukrainie. Będą to dwie trasy autobusowe, jedna ze Szczecina, druga z Poznania.

Przez Lublin będą kursować autobusy linii U1. Ich trasa wiedzie ze Szczecina przez Gorzów Wielkopolski, Piłę, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Warszawę i Radom. Następnie przez Lublin pojadą do Lwowa a potem przez Iwano-Frankiwsk do Czerniowc. Pierwsze kursy będą realizowane od 21 października, a bilety są już w sprzedaży.

Jak wyjaśniają przedstawiciele przewoźnika, jest to kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju wschodniej siatki połączeń międzynarodowych. – Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy, że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym, jak i edukacyjnym. Jesteśmy przekonani, że ta nowość stanie się kolejnym hitem na naszej platformie integrującej krajowych i międzynarodowych przewoźników autokarowych – tłumaczy Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Warto pamiętać, że pasażerowie podróżujący na Ukrainę mają obowiązek posiadać ze sobą ważny paszport, odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy oraz wydrukowany bilet. Połączenia będą obsługiwane przez autokary firm Ideal Travel oraz ukraińskiego partnera Fortuna Reisen. Większość pojazdów będzie wyposażona w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przodzie pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras wraz z logo PolskiBus.com.

(fot. archiwum)
2016-10-17 17:25:19

Zobacz również

9 komentarzy

  1. paczta jacy chłopacy idą

    Pogon, co ty wisz o edukacji?! Ty matury nie zdałeś!!!

  2. No i git

  3. PolskiBus nawiązał współpracę partnerską z kolejną firmą świadczącą usługi przewozu osób…… juz nawiązał na trasie Lublin – Zakopane, dziadostwo totalne.

  4. Haha pewnie „paczta jacy chłopacy idą” pracuje w konkurencji CONTBUS, która tak boli każdy ruch PB. Od zazdrości wrzody się tworzą nieudacznicy

  5. A co to są te odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy poza paszportem?

  6. Przeciez tam jest wojna!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska