690 680 960

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo dziewczynki w Mrowinach (wideo)

W niedzielę w godzinach popołudniowych na terenie Dolnego Śląska policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo dziecka w Mrowinach. Zatrzymany 22-latek nie jest mieszkańcem powiatu świdnickiego.

Od minionego czwartku, kiedy znaleziono ciało dziewczynki, policjanci pracowali praktycznie bez przerwy, dzień i noc, policjanci i prokuratorzy.

Do sprawy zaangażowani zostali najbardziej doświadczeni funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policjanci ze Świdnicy oraz eksperci z KGP. Wszystkie czynności były wykonywane w związku ze śledztwem prowadzonym przez prokuraturę.

Od początku do śledczych spływało wiele informacji w tej sprawie. Każda z nich była bardzo wnikliwie analizowana. Funkcjonariusze bardzo szczegółowo weryfikowali informacje i osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem.

Zatrzymany 22-latek już usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozić mu może kara nawet 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Dolnośląska)

30 komentarzy

 1. Micra, „kochana” stara i zdeprawowana unia nie pozwoli na wprowadzenie kary śmierci w żadnym kraju członkowskim więc każdy kto mówi o tym przed wyborami łże jak pies.

 2. Jurny Stefan ale jesteś przenikliwy. Znasz się na rzeczy. Szacun. Jestem pod wrażeniem. PS. I potrafisz skopiować i wkleić tekst. Ale jesteś inteligentny wow.

  • Dzięki. Musisz jeszcze tylko opanować trudną sztukę umieszczania postów w odpowiednim miejscu i będzie dobrze.

 3. Coś za piekna ta pokazówka, panowie funkcjonariusze w maskach wręcz pozują do ujęć i nawet o podkład muzyczny się pokusili. Pod publiczkę… Ciekawe czy to w ogóle on…

 4. Wprowadzenie kary śmierci jest zbyt kontrowersyjne, zamiast tego zwyrodnialcy powinni otrzymywać karę dożywocia wraz z przymusowym udziałem w strajku głodowym.

 5. Powinni go oddać ludziom na wsi. Niech się nim zaopiekuja

 6. Filmik z zatrzymania, typowa pisowska propaganda pod publiczkę. Najbardziej niebezpieczni przestępcy nie są tak skuci.

 7. Komedia roku hahahaha ? szarpią bramę a furtka jest otwarta hahahaha skad oni sie wzięli ?

 8. A wiesz jakie można zrobić bolesne „kuku” takimi kajdankami bez większych widocznych obrażeń na łapkach ? Gwarantuje ci ze zrobił byś pod siebie z bólu a nie było by śladów poza większymi otarciami i może jakimś siniaczkiem na nadgarstku, w tym wypadku chociaż tyle dał bym legalnie skur… od siebie że frunął by na paluszkach .

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas