Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wszedł przez balkon do mieszkania byłej partnerki, zniszczył jej ubrania, meble i kwiaty

Łęczyńscy policjanci zatrzymali krewkiego mężczyznę, który wszedł przez balkon do mieszkania byłej partnerki i zniszczył jej ubrania, meble, obuwie, a nawet kwiaty. Wkrótce 30-latek stanie przed sądem.

Policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie od mieszkanki miasta, z którego wynikało, że jej były partner pod jej nieobecność wszedł do jej domu przez otwarte drzwi balkonowe, a następnie dokonał zniszczenia wyposażenia mieszkania oraz rzeczy osobistych.

Na miejscu mundurowi ujawnili porozrzucane i pocięte ubrania i bieliznę, zniszczone kwiatki, obuwie, żarówki oraz poniszczone meble. Kobieta wstępnie oceniła wartość poniesionych strat na kwotę co najmniej 3 tys. złotych.

Mężczyzna został zatrzymany. 30-latek przyznał się do winy, swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem się.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, wkrótce stanie przed obliczem sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Wiadomo było, że to on, bo na miejscu zostawił poroże. Zgadłem?

  • Na pustym łbie to nawet rogi nie rosną. Jeżeli ktoś w wieku 30 lat zachowuje się jak glutek z ADHD to nigdy już nie będzie prawdziwym mężczyzną. Dla prawdziwej kobiety uzupełnieniem w partnerstwie będzie TYLKO prawdziwy mężczyzna.

   • A jak poznać te PRAWDZIWE kobiety? Jakaś cecha specjalna? Bo to brzmi jak wywyższanie się jakiejś patuski.

 2. Co ta miłość potrafi zrobić z człowiekiem …..ale że nawet buty…

 3. … bo to zła kobieta była….
  ….. a ja jestem święty …”

 4. a nie rozpłakał się ze zdenerwowania? bosz… co za chłopy dziśiaj się rodzą, jak nie homo to mściwa łajza. To pisałem ja mężczyzna.

Wiadomości z info112