Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z Lublina, podczas urlopu, w Krynicy Zdroju zatrzymali pijanego kierowcę

Dwójka policjantów z Lublina będących na urlopie zatrzymała pijanego kierowcę. Mężczyzna wpadł w Krynicy Zdroju, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 19 w Krynicy Zdroju. Policjanci z KMP w Lublinie na jednej z ulic miasta zauważyli kierującego volkswagenem polo, którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenie.

Kierowca nie dość, że jechał slalomem, to w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu o mało nie doprowadzając do zderzenia z innymi autami. Zarówno policjantka, jak i policjant postanowili zakończyć jego jazdę. Na ul. Szkolnej uniemożliwili mu kierowanie pojazdem, a na miejsce wezwali patrol.

Jak się okazało, 49-latek kierujący volkswagenem miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Co więcej, mężczyzna kierował samochodem nie mając do tego uprawnień.

Pojazd, którym kierował 49-latek został przekazany osobie wskazanej. On sam z kolei po wytrzeźwieniu w jednostce policji usłyszy stosowne zarzuty.

(fot. Policja)

17 komentarzy

  1. wszystko możliwe suka z psem na urlopie ciekawe czy będą w Wierchomli? ????

  2. Ech niektorzy jak wio… to jacys zezwierzęceni

  3. Aż strach pomyśleć co by narobili jakby pojechali do pierwszej lepszej miejscowości turystycznej np. w Chorwacji albo Grecji. Tam dopiero turystyka ma swoje prawa.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo