Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci udzielili pierwszej pomocy mężczyźnie, który tracił przytomność na przystanku autobusowym (wideo)

Kraśniccy policjanci udzielili pierwszej pomocy 31-latkowi, który tracił przytomność na przystanku autobusowym. Mundurowi przetransportowali mężczyznę do szpitala.

W miniony poniedziałek kobieta znajdująca się na jednym z kraśnickich przystanków wezwała pomoc do 31-letniego syna, który zaczął tracić przytomność. Kobieta cuciła syna lecz to nie pomagało. Okazało się jednak, że wszystkie załogi pogotowia były rozdysponowane do zdarzeń. Wtedy dyżurny w ramach pomocy skierował tam policyjny patrol.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce posiadali szkolenie z kwalifikowanej pierwszej pomocy. Mundurowi szybko ocenili sytuację i podjęli decyzję o przetransportowaniu radiowozem 31-latka do szpitala. W trakcie przejazdu mężczyzna stracił przytomność. Nie było z nim kontaktu.

Funkcjonariusz musiał udrażniać mu drogi oddechowe. Z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych mundurowi przewieźli mężczyznę do szpitala na oddział ratunkowy. Tam został przekazany oczekującemu personelowi szpitala, który się nim zaopiekował.

(fot. wideo Policja Kraśnik)

10 komentarzy

 1. Opłatek przedawkował.

 2. Przeżył?

 3. Specjalistom jestem

  Jak to w kraśniku telefony bezprzewodowe, taka nowoczesna porodówka, nawet dworzec PKP jest… ratować musieli kraśniccy milicjanci niczym słynne na CymbałRadio dwa pustaki w cegiełce?

 4. Specjalistom jestem

  PS. Panom szczery szacunek, o ile można go jeszcze do waszej formacji mieć.

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Super brawo policjanci ,że ratujecie człowieka bo u mnie w gminie to milicja przyzwala ludziom prześladować człowieka za wygląd i za to że chodzi żyje i prcuje..Szacunek dla policjantów, którzy ratują człowieka bez względu na względu na kolesiów i znajomości

 6. Skoro pomogli ,to chwała i nagroda Im za to. Oby więcej takich dobrych gestów .

 7. W końcu za coś kasę niemałą biorą to i podwieźli człowieka.

Z kraju