Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują świadków zderzenia dwóch skód na ul. Wolskiej

Policjanci z Lublina poszukują świadków zderzenia dwóch pojazdów marki Skoda na ul. Wolskiej. Do wypadku doszło 28 listopada 2018 r.

Wypadek miał miejsce 28 listopada b.r. około godziny 6:50 na ul. Wolskiej w Lublinie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Skoda Yeti jechał ul. Wolską od strony ul. Łęczyńskiej w kierunku ul. Plac Bychawski prawym pasem ruchu. W pewnym momencie zjechał na część jezdni przeznaczonej do ruchu w kierunku przeciwnym i czoło zderzył się z pojazdem marki Skoda Octavia, jadącym lewym pasem.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 112.

(fot. archiwum)

13 komentarzy

 1. Rychło w czas..

 2. a to ten ze skody yeti zginał na miejscu wypadku że nie można go zapytać ?

  • Może twierdzi, że inne auto zajechało mu drogę 🙂

   • Jest to bardzo prawdopodobne. Organizacja ruchu tj. Możliwość skrętu w lewo bez wydzielonego lewoskrętu na pasie środkowym może doprowadzić do stuacji niebezpiecznej.
    Dwa pasy ruchu, a tu nagle ten przed tobą staje, bo w lewo do roboty skręca. Gdzieś uciec trzeba, choć ja bym pewnie wybrał wjazd w tył.

    • To trzeba jechać tak, żeby w razie nieprzewidzianych okoliczności móc się bezpiecznie zatrzymać. A nie 100km/h na zderzaku.

    • Ja bym wybrał obserwację drogi i odstępik i tym się różni świadomy kierujący od osła.

 3. Nie jego ręka i nie jego skoda , dlatego szukają teraz świadków.

 4. Na Wolskiej Pluton zakłóca działanie elektroniki w samochodach.

 5. Któryś zatrudnił papugę co lubi długo motać.

 6. Odkąd istnieją samochody to jeżdżą nimi zarówno mądre osobniki jak i bezmyślne …ci pierwsi raczej nigdy wypadku ze swojej winy nie mieli i mieć nie będą ….o tych drugich i spowodowanych przez nich zdarzeniach ,będziemy zawsze czytać i słuchać w mediach …i nic tego nie zmieni ,wręcz przeciwnie ,bo bezmyslnych i pozbawionych wyobrażni a tym samym możliwosci przewidywania swoich nieodpowiedzialnych zachowań ,osobników przybywa z roku na rok

 7. PGE ma tam kamery, pytaliście ich ?

 8. Jak w czeskim filmie…