Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policja Lubelska: „W trakcie marszu nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa” (zdjęcia)

Z ziemi i powietrza lubelscy policjanci zabezpieczali sobotni Marsz Równości. Wydarzenie przebiegło spokojnie, nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa.

Wczoraj lubelscy policjanci zabezpieczali przebieg Marszu Równości w Lublinie. Funkcjonariusze, przygotowując się do wydarzenia, podjęli działania mające na celu zapobieganie możliwym zagrożeniom. Czynności prowadzone były w wielu obszarach. Ze względów bezpieczeństwa przez kilka godzin zamknięte były wejścia do Ogrodu Saskiego. Na trasie przemarszu wstrzymano ruch pojazdów.

– Podczas wydarzenia policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników parady oraz mieszkańców miasta. W działania zaangażowani byli policjanci pionu prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W trakcie tegorocznego Marszu Równości nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa. Policjanci kierowali ruchem drogowym oraz skupili się za zapewnieniu ładu i porządku publicznego – przed, w trakcie i po marszu.

58 komentarzy

  1. Całkowita porażka lewaków szukali sensacji przed wyborami a tu nikt nawet nie chciał przyjść i splunąć w stronę tęczowych zboków autokary wynajęte ludzie opłaceni a tu zero reakcji same straty hahaha hahaha ?.

    • dokładnie, a na przyszłość proponuje zorganizować dla nich zabezpieczenie w postaci tunelu

  2. Nikt nie napisał ile kosztowała ta ogromna asysta floty samochodów i z setki policjantów, po co…czego się tak boją, że ludzie jednak nie popierają tych ludzi.

    • zdecydowanie mniej niż zabezpieczanie willi nierozgarniętego starca na Żoliborzu który boi się kobiet, bo jak powszechnie wiadomo woli chłopców.

  3. Twierdzą tęczowi że są odważni,że nie boją się wyjść manifestować i są u siebie. To mam pytanie po co ta policja ? Ja też jestem odważny jak ma kogoś przed sobą więc żadna mi odwaga wyjść manifestować takie coś mając obok 200 policjantów lub lepiej. Śmiało,śmiało jest nas mało chciało by się rzecz.

  4. Do Jasia
    Dziekuję serdecznie . Również pozdrawiam

Dodaj komentarz