Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Poinformował, że chora psychicznie kobieta odkręciła gaz w bloku. Były mąż odpowie za wywołanie alarmu (zdjęcia)

Konflikt między byłymi małżonkami doprowadził do interwencji służb ratunkowych. Mężczyzna myślał, że będzie anonimowy. Odpowie on za wywołanie fałszywego alarmu.

W poniedziałek po godzinie 21.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, iż w jednym z bloków na lubelskich Bronowicach ulatnia się gaz. W środku zaś znajduje się kobieta cierpiąca na problemy natury psychicznej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak się okazało, mieszkająca pod wskazanym adresem kobieta była w pełni zdrowa, nie stwierdzono też obecności gazu. Mieszkanka była też niezwykle zdziwiona interwencją ratowników. Szybko jednak wyszło na jaw, kto odpowiada za całe zdarzenie.

Ustalono bowiem, że zamieszanie wywołał były mąż kobiety. Zgłaszając zdarzenie podał inne dane, licząc na anonimowość. Jednak nie było żadnym problemem, aby ustalić dane mężczyzny. Odpowie on za wywołanie fałszywego alarmu.

7 komentarzy

  1. Od kilku godzin po naszym niebie lata amerykański samolot szpiegowski,,a poliniaki skacowane po sylwestrach i niczego nieświadome jadą do roboty.

  2. To niech sobie lata nikomu nie przeszkadza

  3. Amerykański tankowiec KC-135 i australijski latający radar Boeing 737 AEW&C. Do tego dwie pary F-16: amerykańska i polska.

    • Chciałem dodać ten komentarz na innej stronie, ale dzieci mi książkę do góry nogami przekręciły 🙂

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport