Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podpalenie mogło być przyczyną pożaru piekarni w Kamionce

Wciąż trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia w piekarni w Kamionce. Wszystko wskazuje na to, że było to podpalenie.

Trwa policyjne dochodzenie w sprawie pożaru, jaki wybuchł w niedzielę nad ranem w należącej do GS Samopomoc Chłopska w Kamionce piekarni. Gdy na miejsce dojechali strażacy, w budynku panowało już bardzo duże zadymienie. Pożarem objęte były dwa pomieszczenia. Choć akcja, w której brali udział strażacy z JRG Lubartów oraz OSP z Kamionki, Samoklęsk i Firleja przebiegła bardzo sprawnie, to jednak budynek został zniszczony.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że pożar nie był przypadkowy. Ze względu iż ogień pojawił się w kilku miejscach jednocześnie oznaczać to może, że doszło do podpalenia. Oprócz pomieszczeń, które objęte były pożarem, gęsty dym spowodował zniszczenie zapasów mąki, jakie znajdowały się w magazynie.

Wciąż nie ma też decyzji, co do przyszłości zakładu. Piekarnia zaopatrywała wiele sklepów nas terenie gminy jak też powiatu. Pracowało w niej kilkanaście osób.

Podpalenie mogło być przyczyną pożaru piekarni w Kamionce

(fot. KP PSP Lubartów)
2016-05-09 21:50:32

5 komentarzy

  1. Nie mogło być tylko było. A nieoficjalnie źródła mówią że winni już są złapani.

  2. Kamionka to nie jest zwykła miejscowość, kiedyś podobno zamórowali panów policjantów na posterunku, znaczy się drzwi im zamórowali 😛 A jakiś czas temu podpalili im posterunek 😛

  3. zgadza się, to było podpalenie i sprawcy są już ustaleni

  4. konkurencja może? Dobry chleb tam wypiekali.

  5. Najlepszy chleb z Kamionki był