Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas egzaminu na prawo jazdy chciała przekupić egzaminatora

Pewna mieszkanka powiatu biłgorajskiego w trakcie państwowego egzaminu na prawo jazdy chciała przekupić pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział w Biłgoraju. Kobieta w zamian za pozytywny wynik egzaminu, wręczyła egzaminatorowi kopertę z pieniędzmi.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Policjanci z Biłgoraja otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta, która podeszła do państwowego egzaminu na prawo jazdy próbowała przekupić pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział w Biłgoraju

– Policjanci wstępnie ustalili, że 47-letnia mieszkanka powiatu podczas praktycznego egzaminu na prawo jazdy odbywającego się na terenie Biłgoraja chciała przekupić egzaminatora wręczając mu kopertę pieniędzmi w zamian za pozytywny wynik egzaminu. Mężczyzna o wszystkim powiadomił policjantów – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali 47-latkę. Mundurowi ujawnili i zabezpieczyli przy niej ponad 1 000 złotych, którymi jak się przyznała chciała przekupić egzaminatora. Wkrótce kobieta stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

24 komentarze

 1. Łapówki za egzamin załatwia się dużo przed, przez polecone osoby. Koperta przy aucie to trąci latami 90tymi.

 2. Jak taki ośrodek szkolenia kierowców na przeciwko gdzie pracują egzaminatorzy w wolnym czasie. Na pewno na swoich zdających patrzą inaczej na egzaminie.

 3. CZYLI JEDNAK WZIĄŁ XDD

 4. A Olszówka jakoś dał, chyba trzeba być w odpowiedniej partii.

 5. Może za mało kasy, może za dużo lat… Jakiś powód był, bo przecież patrząc na to, jak jeżdżą różne malapety, jest oczywistym, że daleko nie wszystkie PJ w Polszy są wydawane na podstawie umiejętności zdającego.

 6. Za peło można było kupić prawko teraz widać efekty.

 7. Biorąc pod uwagę to, co wyprawiają posiadacze dokumentu pod nazwą „Prawo Jazdy” wspomniana w artykule kobieta mogła mieć tylko jeden problem.
  Jak uruchomić pojazd aby jechał 🙂
  I jeśli nadal miałaby z tym problem to wspomniany dokument bym jej przyznał.
  Bo przecież to nie pojazd w ruchu jest przyczyną kolizji i wypadków ale ale osoba, która ten pojazd uruchomiła i nim kierowała.

 8. Od kiedy to egzaminy państwowe odbywają się w sobotę????

  • Egzaminy na prawo jazdy można zadawać także w soboty i niedziele, wszystko zależy od WORD-u.

 9. Swoją drogą ciekawe co slychac u pana Olszówki. Robił tak samo i chyba źle na tym wyszedł.

 10. Kombi nie bez powodu nagrało piosenkę Nietykalni,,a więc Olszówce nikt nic nie zrobi,ci co mają znajomości to inna Liga

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo