690 680 960

Pod naporem lodu rynna oderwała się od budynku. „Niech to będzie przestroga dla administratorów” (wideo, zdjęcia)

Od jednego z budynków wielorodzinnych w Lublinie oderwała się rynna. Wszystko za sprawą zgromadzonego w niej lodu. Jak informuje Czytelnik, niech to będzie przestrogą dla pieszych, ale przede wszystkim administratorów, aby baczniej dbali o budynki, które mają pod swoją opieką.

Temperatury na plusie sprawiają, że dość szybko kurczy się pokrywa śnieżna, a zwały śniegu i duże elementy lodu przemieszczają się na dachach i w rynnach stwarzając duże zagrożenie dla zdrowia i życia przechodniów.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia i nagranie, na których widać, jak niszczycielską siłę mają fragmenty lodu gromadzące się w rynnach budynków. Przy ul. Ćwiklińskiej w Lublinie pod ciężarem lodu doszło do oderwania się jednej z rynien.

Na szczęście lód, jak i metalowe elementy upadły w sąsiedztwie budynku. Nietrudno sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby to wszystko runęło na przechodniów. Niech te zdjęcia i nagranie będą przestrogą dla administratorów budynków.

(fot. wideo Arkadiusz)

29 komentarzy

 1. OBUDŹ SIĘ POLSKO ❗❗❗

  Ale problem…
  ZACZNIJCIE INTERESOWAĆ SIĘ TYM, CO DZIEJE SIĘ W POLSCE…
  BO NIEDAWNO WYSZŁY NA JAW INFORMACJE, O TYM, ŻE MATEUSZ – PODOBNIE JAK OJCIEC KORNEL- JEST KRETEM/KOLABORANTEM, TUDZIEŻ ZDRAJCĄ I PODOBNIE UCHODZI MU TO NA SUCHO…

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas