Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

PiS udzieli poparcia KWW Razem Możemy Wiele. Inauguracja kampanii w Modliborzycach z udziałem Michała Moskala i Piotra Bresia (zdjęcia)

W sobotę przed południem na Rynku w Modliborzycach rozpoczęła się prezentacja kandydata na burmistrza Modliborzyc oraz kandydatów do Rady Miejskiej.

W zbliżających się wyborach samorządowych Prawo i Sprawiedliwość poprze ugrupowanie Mariusza Wieleby ubiegającego się o urząd Burmistrza Modliborzyc. Na spotkaniu obecni byli m.in. Michał Moskal – Poseł na Sejm RP i Piotr Breś – „dwójka” PiS z Okręgu 2 do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

– Mam zaszczyt w imieniu Prawa i Sprawiedliwości poprzeć Mariusza Wielebę, jako kandydata na Burmistrza Modliborzyc. To niezwykle ważne bo „drużyna Wieleby” to nie członkowie PiS, to grupa działaczy, społeczników, którzy chcą wspólnie zmieniać Modliborzyce – mówił Michał Moskal.

– Postawienie na „drużynę Wieleby” to gwarancja zmiany dokonanej przez ludzi sprawdzonych, ludzi których sercom bliskie są Modliborzyce – przekonywał Piotr Breś.

W całym województwie trwają spotkania z kandydatami ubiegającymi się o poparcie mieszkańców w wyborach samorządowych, które odbędą się już 7 kwietnia. Dziś na Rynku, a następnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach spotkali się kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Możemy Wiele.

Lider ugrupowania, Mariusz Wieleba, który będzie ubiegać się o funkcję Burmistrza Modliborzyc zaprosił na spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości, Michała Moskala oraz Piotra Bresia. Jeszcze przed rozpoczęciem prezentacji kandydatów do Rady Miejskiej argumentował, że będący z nim dziś na scenie są osobami „znanymi, szanowanymi i lubianymi w gminie”, a on sam „utożsamia się z prawą stroną sceny politycznej”.

Obecny na spotkaniu Michał Moskal kilkukrotnie rekomendował głosowanie na Wielebę i kandydatów startujących z jego komitetu, zaś na swojego kandydata do Sejmiku Województwa Lubelskiego wskazywał Piotra Bresia – Radnego Miejskiego w Lublinie, który pochodzi z powiatu janowskiego i będzie ubiegał się o mandat z Okręgu 2 jako „dwójka” na liście PiS.

KWW RMW wystawi niemal we wszystkich okręgach kandydatów, którymi będą kolejno: Krzysztof Pikula, Władysław Michulak, Mateusz Rudnicki, Andrzej Kaczmarski, Marta Sobieszczańska, Mariusz Kędra, Ewa Łoszak, Jolanta Woźniak, Marcin Kapusta, Piotr Ptaszek i Mariusz Lenart.Mariusz Wieleba od 3 kadencji jest Radnym Miejskim, wcześniej także Radnym Powiatowym. W trakcie swojej kariery zawodowej m.in. 6 lat pełnił funkcję dyrektora Przedszkola w Modliborzycach, a przez kolejnych 20 lat dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim. „Drużynie Wieleby” – jak potocznie określa komitet jej lider, podczas dzisiejszego spotkania poparcia udzielili także kandydaci do Rady Powiatu: Michał Komacki, Andrzej Ciupak, Monika Hapak Bielecka oraz Monika Drzazga.

24 komentarze

  1. Parówa Moskal.

  2. PiS? Chyba nie

    Jeżeli przyszłością PiSu jest ta parówa Moskal to ja wysiadam.

  3. Szykujcie się już do zakładania organizacji „oszukana wieś 2”

  4. Jednie konfederacja jeszcze Polski nie zdradziła. Nie mamy komu zaufać

  5. Kto to brał ślub w kopalni Bogdanka?

  6. Janów PiS u okolica, ciekawe czy popłyną środki na inwestycje jak wygra partia Kaczyńskiego, Kamińskiego, Wąsika i innych Obajtków..?

  7. Fryzjer damski w modliborzycach trzyma poziom.

  8. Moskal do Moskwy!

Dodaj komentarz