Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tak doszło do zderzenia dwóch mazd na rondzie. Wszystko nagrała kamera (wideo)

To nagranie prezentuje, do czego doprowadza ignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej. Kobieta jechała przed siebie nie zwracając uwagi, że ma czerwone światło.

Moment zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce dziś po południu w Lublinie, został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w pojeździe. Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na rondzie przy Gali w Lublinie.

Kierująca Mazdą cx-3 kobieta poruszała się od strony ul. Fabrycznej i wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Lubelskiego Lipca’80. Zjeżdżając z ronda zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z mazdą, której kierowca wyjeżdżał z Al. Zygmuntowskich.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji tłumaczyła, że zapatrzyła się w nawigację.

21 komentarzy

 1. Wina cx30, ale i 6 mogła się rozejrzeć, zasada ograniczonego zaufania

  • Przecież widać, że się rozejrzała. Widać, że hamuje kilka metrów przed zderzeniem.

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jahira ty to jesteś tępak i nie daj Boże jeśli masz prawo jazdy z takim myśleniem atakującym non stop ludzi tu piszących w tym i mnie ,a ja tu piszę nie na zasadzie że jestem mega dobrym buńczucznym kierowcą,tylko chcę pomóc by nie było takich zdarzeń i innych w przyszłości

 3. Na szczęście prędkość była odpowiednia, taka jaka powinna obowiązywać w mieście. Każdy może sie zagapić, ale jak widać nie skończyło się tragicznie. Gdyby kierowcwa jechał 100 km/h to pewnie by wylądował na przystanku, na chodniku albo na pieszych.
  I właśnie po to są ograniczenia prędkości zwłaszcza w terene zabudowanym. I czasem to 10 km/h robi rożnicę.
  Dlatego każdy Berkowicz lub Konfederata wolnościowiec twierdzący, że ograniczenia są bez sensu a wypadki się zdarzają powinien się leczyć…

 4. Franiu masz tą kartę rowerową już?

Dodaj komentarz

Z kraju