Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

PILNE: W zderzeniu dwóch busów zginęły 4 osoby, 18 jest rannych

We wtorek po południu w miejscowości Stawek doszło do czołowego zderzenia dwóch busów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 4 osoby zginęły na miejscu, a kilka jest rannych.

46 komentarzy

 1. 5 rodzin przezywa właśnie teraz ogromną tragedię a wy zamiast to uszanować to wdajecie się w jałowe dyskusje. Więcej szacunku ludzie…
  A redakcja może zajęłaby się moderacją tych wieśniackich komentarzy bo aż żal czytać

 2. Zamiast się tu kłócić i bluzgać kierowców pomyślcie lepiej jak może pomóc rodzinom ofiar. Wypadek się zdarzył, mleko się wylało nikt tego nie cofnie. Więc zbędne te wasze obwinianie wszystkich dookoła. Wiadoma sprawa że każdy kierowca jest inny. Owszem wariatów nie brakuje,a zagrożenie wypadkiem dotyczy każdego z nas.

 3. Jechałem z Tym kierowcą 5:55 we wtorek rano w Kijanach i codziennie z nim jeździłem rano albo po pracy, więc wiem jak on jeździł bezpiecznie i przepisowo. W porządku był z niego facet, wesoły i zawsze coś zagadał i to na 100% nie jego wina. Ten z dostawczaka wszystko zawinił jak na czołówkę wjechał. Dobrze ze musiałem zostać dłużej w pracy bo tez bym jechał o tej godzinie tym busem we wtorek. Szkoda wszystkich i kierowcy bo był dobrym człowiekiem i znajomej co umarła w szpitalu 🙁

 4. No i widać ile ci busiarze jeżdżą o 5.55 już jechał o 14.10 wypadek, samo mówi za siebie i niestety był to jego ostatni kurs, a we wcześniejszych dniach pewnie zasuwał po 12godz i więcej. Teraz powiedzcie że to bezpieczne i przepisowe… kierowcy też pewnie wypoczęci i dopiero co za kółko wsiedli….. ech polskie realia…..tacha im pozakładać !!!!

  • jak nie wiesz jak było to po cholerę się wypowiadasz? w busie był tachograf, Kierowca miał przerwę, nie wiesz o której miał skończyć pracę więc skąd to pieprzenie głupot? Inspekcja sprawdzała tachograf i nie miała zastrzeżeń a Ty wielki znawco się wypowiadasz?

 5. Jestem kierowcą takiego Auto”BUS’A” Nie jestem z lublina ale pracuję w jednaj z Lubelskich firm i napiszę tylko tyle . Pracodawca w porządku , auto jest na warsztacie nawet raz czy dwa razy w tygodniu tyle razy ile tylko trzeba i gdy coś się dzieje nie tak ,powiem inaczej z każdą bzdurą ( coś stuknie czy puknie) jak zgłoszę do szefa to zaraz słyszę „Jedź natychmiast na warsztat niech ci to sprawdzą” dodam że samochody praktycznie nowe. Co do czasu przejazdu(opóźnienia) To NIGDY nie słyszałem od szefa żeby jechać szybciej bo były korki czy co kolwiek.A co do wypadków to wystarczy popatrzeć na tępogłowych kierowców osobówek na trasie i wystarczy .Kierowca tego dostawczaka też nie był zapewne wyjątkiem w końcu kat B prawa jazdy „ZOBOWIĄZUJE”?
  Co do czasów przejazdu to proponuję nadgorliwym zapytać marszałka dlaczego wydaje pozwolenie na taki rozkład jazdy a nie inny.
  Co do jazdy AUTObusem to proponuje żeby ci co to piszą te bzdurne opinie sami spróbowali zrobić uprawnienia i zaczęli jeździć .CIEKAWE CZY POTRAFIĄ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LUDZI KTÓRYCH PRZEWOŻĄ ZA SIEBIE I ZA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DROGI ?.

  Szczere kondolencje dla rodziny tragicznie zmarłego Kolegi.

  • w końcu jakaś mądra wypowiedź, miło dla odmiany przeczytać coś innego niż tylko obelgi. szczerze dziękuję! w imieniu swoim i innych, którzy znają sytuację i człowieka

Z kraju

Sport